Mada

Sužinokite, kaip išsirinkti vestuvinį žiedą, kad jis išliktų gražus visą gyvenimą

Planuojant vestuves – laukia ilgas darbų sąrašas. Vienas iš būtinų dalykų šiame sąraše yra vestuvinio žiedo pirkimas, nes vestuviniai žiedai yra pagrindinis akcentas, kuris visuomet primins apie vestuves. Reikia išsirinkti žiedą, o tai sunki užduotis, kadangi tai nebus paprastas žiedas jūsų papuošalų dėžutėje. Vestuviniai žiedai ir toliau bus nešiojami kiekvieną dieną, o kai kurie iš jų – niekada nenuimami nuo rankos. Taigi, kaip išsirinkti vestuvinį žiedą?

Pirminis pasiruošimas turėtų prasidėti namuose

Norėdami sutrumpinti laiką, praleistą juvelyrinių dirbinių parduotuvėje, galite atlikti kai kuriuos namų darbus iš anksto. Pavyzdžiui, nuspręskite su savo antrąja puse, kokios spalvos vestuvinio žiedo norite – balto aukso ar geltono aukso. Jei vienam iš jūsų patinka auksas, o kitam – baltasis auksas, verta rasti kompromisą – puikiai tiks abiejų spalvų auksinis žiedas.

Kitas aspektas, kurį galite nuspręsti prieš eidami į parduotuvę – ar norite paprasto klasikinio žiedo ar kažko sudėtingo, originalaus, neįprasto? Trečias dalykas – ar norite vestuvinio žiedo su brangakmeniais ar be jų?

Biudžetas ir jo nustatymas taip pat svarbus veiksnys

Sprendžiant, kaip išsirinkti vestuvinį žiedą, reikia nusistatyti ir biudžetą – kiek galite sau leisti. Pigiausi vestuviniai žiedai kainuoja nuo maždaug 200 eurų už žiedą. Jei nusprendėte įsigyti vestuvinį žiedą su brangakmeniais, pasidomėkite kiek jie kainuoja ir apskaičiuokite, kiek deimantų ar kitų brangakmenių norite.

O gal renkatės graviravimą? Vestuvinis žiedas paprastai gali būti išgraviruotas iki 30 simbolių, todėl taip pat galite neviršyti biudžeto.

Vestuvinio žiedo pasirinkimas: praktinės mintys

Rinkdamiesi vestuvinį žiedą atsižvelkite ir į savo gyvenimo būdą. Jei planuojate šį žiedą nešioti visą laiką, įsitikinkite, kad brangakmeniai yra kokybiški ir neužkliūtų už drabužių ar kitų daiktų, gali užkliūti net ir už plaukų.

Pirkti vestuvinius žiedus reikia anksčiau, kad nebūtų papildomų problemų

Vestuvinio žiedo pirkimas neturėtų būti paskutinis darbas prieš vestuves. Beje, net jei norite visiškai paprastų žiedų, paieškas pradėkite anksti. Kodėl tai svarbu? Išsirinkimas gali užtrukti dėl šių priežasčių: Net ir žinant, ko nori, žiedui matuojantis norai keičiasi, verta apsilankyti keliuose salonuose, o ne viename. Vieno žiedo gamyba gali užtrukti mėnesį ar ilgiau, o papildomai laiko taip pat reikia, jei reikia papildomų paslaugų, pavyzdžiui, graviravimo.

Taip pat ieškokite internete informacijos apie saloną, į kurį ketinate eiti. Klientų atsiliepimai yra puikus dalykas, padedantis įvertinti situaciją ir užkirsti kelią netinkamam pasirinkimui, nes juvelyriniai dirbiniai turi būti pasirenkami atsakingai.

Svarbu!

  • Praba turi būti nurodyta žiede.
  • Jei turite žiedą su deimantais, turite gauti sertifikatą.
  • Būtinai pasiimkite vekselį.