Mada

Kaip išsirinkti kaklo papuošalus?

Karoliai gali būti puikus apdailos elementas beveik bet kokiai aprangai. Tačiau karolių ilgis gali smarkiai paveikti bendrą tos aprangos išvaizdą. Kaklo papuošalai dažniausiai paryškina vietą, kur jie nukrenta ant kūno, todėl galite naudoti ilgį, kad pabrėžtumėte geriausias savo savybes ir sumenkintumėte kitus. Renkantis karolių ilgį, svarbu atsižvelgti į bendrą kaklo išvaizdą, taip pat į kaklo dydį, kūno tipą ir veido formą. Kaklo papuošalų ilgio suporavimas su tam tikro tipo drabužiais ir skirtingomis iškirptėmis taip pat gali padėti pasiekti glostančių rezultatų.

Išmatuokite kaklą. Prieš perkant kaklo papuošalus, protinga pirmiausia išmatuoti kaklo perimetrą. Tai ypač pasakytina apie tai, jei ketinate įsigyti labai trumpą grandinę, pavyzdžiui, apykaklę ar pakabuką, nes šie stiliai turėtų būti tvirtai prigludę. Apvyniokite minkštą matavimo juostelę aplink kaklą, laikydami ją prie odos. Įsidėmėkite savo matavimą ir į jį atsižvelkite rinkdamiesi ilgį. Jei norite patogiai priglusti prie kaklo, pridėkite du centimetrus prie kaklo.Pridedant keturis centimetrus prie kaklo matavimo, jūs gausite gerą vidutinio karolių, pavyzdžiui, pakabuko, ilgį.

Įvertinkite kaklo ilgį ir plotį. Trumpos grandinės, tokios kaip apykaklės ir pakabukai, labiausiai glostosi tiems, kurie turi ilgus, plonus kaklus. Jie atrodo mažiau glostantys ant trumpo ar plataus kaklo. Jei turite trumpą kaklą, galite padaryti savo kaklą ilgesnį pasirinkdami grandinę, kurios ilgis yra nuo 20 iki 24 colių (50–60 cm). Jei jūsų kaklas yra vidutinio ilgio ir pločio, tikriausiai sėkmingai dėvėsite bet kokio ilgio karolius.Tiems, kurie turi platų kaklą ir svarsto apie pakabos ilgį, gali tekti pakilti coliu ar dviem, kad įsitikintumėte, jog jis patogiai priglunda. Tai reiškia, kad prie kaklo matavimo reikia pridėti tris ar keturis colius, o ne tik du.Jei turite platų kaklą, paprastai galite dėvėti bet kokį jums patinkantį ilgį, tačiau atsižvelkite į grandinės plotį. Pasirinkite ploną grandinę, o ne storą.