odiniai drabužiai
Mada

3 vertingi stiliaus patarimai rudeniui

Rudenėjant keičiasi ne tik dienos kalendoriuje, tačiau ir temperatūra už lango. Vėsūs rytai ir šalti vakarai verčia peržiūrėti savo spintą, į jos gilumą sukišti atviras basutes ir šortus, o į paviršių ištraukti ilgas sukneles, megztinius ir odinius švarkelius. Jei daug laiko praleidi gryname ore, tuomet tau pravers šie keli nuoširdūs ir praktiški patarimai, kaip atrodyti stilingai rudenį ir tuo pačiu nesušalti.

  1. Sluoksniuokis

Dalis drabužių mūsų spintose yra sezoniniai, tačiau didžioji dalis gali būti nešiojami nuolat, tiesiog reikia jas tinkamai „susluoksniuoti“. Štai pavyzdžiui, vasarinės suknelės gali būti drąsiai nešiojamos iki pat viduržiemio, tereikia tinkamos spalvos pėdkelnių, aulinukų ir ryškaus šilto švarkelio. Prie suknelių itin tinka ilgi kardiganai ar ploni, ilgi (vos ilgesni už suknelę) rudeniniai paltukai. Beje, rudenį suknelės internetu dažniausiai parduodamos su nuolaidomis, išparduodamos, tad tai puikus laikas atnaujinti garderobą – bus kuo pasipuošti rudenį ir papildyti spintą klasikinėmis, iš mados neišeinančiomis suknelėmis kitam šiltam pavasariui.

  1. Rinkis neutralias žemės spalvas

Rudens spalvų paletė yra žemiškų spalvų, joje vyrauja raudona (kaip raustantys medžių lapai), pasteliniai atspalviai, tarsi apgaubti rudeninės miglos, itin populiari šampano spalva ir pilki atspalviai, kurie pastaruoju metu yra užvaldę mūsų spintas visais metų laikais. Tad norint atrodyti stilingai ir subtiliai, geriausia rinktis natūralias spalvas. Beje, jei naudosiesi pirmu patarimu ir sluoksniuosi vasarinę apranga su šiltesniais rūbais, atkreipk dėmesį į spalvas – švarkeliai, megztiniai turi būti pastelinių, žemės atspalvių, tuomet net ryški vasarą primenanti suknelė nebus pernelyg iššaukianti ramiam rudeniui. Derinant sluoksnius, nepamiršk ir šalio, skrybelės, batų bei kitų aksesuarų.

  1. Oda ir ruduo – neatsiejami

Jei ieškai kažko klasiško, kas išgelbės tavo rudeninę rūbų spintą, atkreipk dėmesį į odinius rūbus. Odiniai motociklininko stiliaus švarkeliai tendencingai išlieka madingi jau kelis metus, tačiau šiuo metu itin populiarūs tampa odiniai sijonai ir kelnės bei, žinoma, odiniai aksesuarai. Pasirinkus odinius akcentus savo aprangai tikrai neprašausi pro šalį – oda itin tinka rudens sezonui.

Parengta pagal Kyra.lt informaciją – geriausia vieta pirkti sukneles internetu.