Mada

Kur dėti nereikalingus drabužius?

Bent kartą gyvenime kiekviena moteris prastą nuotaiką ar nevykusią dieną bandė pataisyti įsigydama naują drabužėlį, kuris tą akimirką atrodė itin žavingas ir būtinas. Žinoma, dažniausiai po tokių neapgalvotų apsipirkimų daugelis naujų rūbų atsiduria spintos giliausiame kampe ir ten kaupiasi. Deja, spintos nėra guminės ir jose pradėjus trūkti vietos iškyla dilema: kur dėti pusiau naujus ar net visiškai naujus rūbus? Štai keletas patarimų, kurie pravers, jei nenorite jų tiesiog išmesti ir užsidirbti kelis papildomus karmos taškus.

Padovanokite toms, kurioms jų labiau reikia

Nauji parduodami drabužiai gana brangiai kainuoja, todėl tikrai ne visos moterys gali sau leisti reguliariai atsinaujinti garderobą, tačiau visos nori atrodyti gražiai ir stilingai. Taigi, jei turite drabužių kurių jau neketinate vilkėti, atiduokite juos. Tai galite padaryti įvairiose socialinių tinklų grupėse ar moterų forumuose. Ten visada atsiras norinčių jūsų rūbelius priglausti.  Be to, mamų unija dažnai organizuoja socialines akcijas, kurių metu sunkiau besiverčiančias mamas galima paremti drabužiais ar nebereikalingais vaikų drabužiais. Tad pasidomėkite šia galimybe ir nuveikite gerą darbą.

Jei norite, kad išlaidos bent šiek tiek atsipirktų

Drabužius, kurių niekada nebevilkėsite galite nunešti į komisą arba padėvėtų drabužių parduotuvę, kuri superka nereikalingus drabužius ir avalynę. Žinoma, būtų naivu tikėtis, kad čia parduodami drabužiai atneš jums aukso kalnus. Tikrai ne, dažniausiai tokiose vietose mokama ne vieną rūbą, o už rūbų kilogramą. Bet kokiu atveju piniginę keliais eurais tikrai papildysite. Nežavi tokia idėja? Tokiu atveju, lieka skelbimų portalas, kuriame galėsite pati nustatyti vieno ar kito rūbo kainą. Žinoma, reiktų atminti, kad skelbimų portalas nepadarys stebuklų, jei rūbus norite parduoti už neracionaliai dideles kainas, todėl būtinai įvertinkite ar parduodami drabužiai yra geros kokybės, o gal geriau juos tiesiog išmesti lauk. Be to, rūbus vertėtų iš karto tinkamai paruošti – išskalbti, išlyginti, o jei reikia atlikti ir specialų valymą. Taip prekė atrodys reprezentatyviau, todėl ir tikimybė ją greičiau parduoti yra didesnė.