Sveikata

Maistas sportui – kaip besaikis vartojimas gali paveikti Jūsų sveikatą

Kaip ir kiekvienas didelis kultūrizmo ir fitneso fanatikas Jūs siekiate užauginti didesnes apimtis ir turėti gražesnes kūno linijas kaip įmanoma greičiau. Niekam nepaslaptis, kad norint to pasiekti, dauguma imasi įvairiausių priemonių, nuo  sudėtingiausių  treniruočių programų ir mitybos planų, iki maisto papildų vartojimo. Nesulaukdami greitų rezultatų, vis didesnė dauguma dairosi į specializuotus maisto papildus, kurie išties gali padėti siekti didesnių apimčių ir dailesnių kūno formų, tačiau deja, kartu besaikiškai vartojant gali ir pakenkti. Visgi, jeigu jau nusprendėte kažką vartoti, rekomenduojame apsilankyti šioje  el. parduotuvėje, prekiaujančioje maistu sportuojantiems https://www.perfectbody.lt Čia ne tik vienos geriausių kainų, bet ir populiariausi prekiniai ženklai, o svarbiausia – profesionalios konsultacijos maisto papildų pasirinkimo bei derinimo klausimais.

Grįžtant prie maisto papildų temos ir jų galimo poveikio organizmui, svarbiausia išmokti tinkamai dozuoti ir nepersistengti naudojant keletą produktų vienu metu. Iš vienos pusės maistas sportui – puikus būdas pasiekti trokštamų rezultatų greičiau.  Iš kitos pusės, galima ir žala organizmui. Tačiau tai nereiškia, kad ši žala galima kiekvieną kart ką nors vartojant. Dažniausiai ji galima tik tada, kai persistengiama. Dauguma siekia masyvių raumenų ir lieknų kūno linijų taip intensyviai, jog pamiršta savo sveikatą ir ima vartoti net kelių rūšių sporto papildus paeiliui vardan greitų pokyčių, o dar blogiau yra tai, jog tai ima daryti ir didindami rekomenduojamas produktų paros dozes. To pasekmė  – organizmo perkrova.  Jeigu, tarkime naudojate riebalų degintoją ir dozuojate taip, kaip nurodyta – puiku. Tačiau jeigu dozuojate dvigubai ir dar papildomai jungiate energetinius gėrimus, prieš-treniruotinius produktus ar kitus žolinius preparatus – galite nualinti savo organizmą, apkrauti kepenis, inkstus bei kitus organus. To pasekoje gali sutrikti sutrinkti netik hormonų apykaita, bet ir metaboliniai procesai, drąstiškai pablogėti maistinių medžiagų įsisavinimas ir jų skaidymas organizme, gali atsirasti ženklūs nuovargio simptomai. Kitaip tariant, galite pradėti net regresuoti, o to tikrai nė vienas nenorėtume. Taigi, protingas dozavimas ir papildų derinimas tarpusavyje – svarbiausias faktorius, norint jaustis sveikai.

Kai kuriuos maisto papildus galite vartoti po kelis ar net kelioliką skirtingo tipo pakuočių iškarto, ir taip nedaryti jokios blogos įtakos savo organizmui. Deja, yra ir tokių daugiakomponenčių maisto papildų, kurių derinimas tarpusavyje gali neigiamai atsiliepti Jūsų sveikatai. Todėl tokių daugiakomponenčių produktų kaip Animal PAK, NO Xplode 3.0 ar tarkime Nutrex Lipo 6 Black UC jungti kartu tarpusavyje nerekomenduojama dėl stimuliatorių ir kai kurių kitų aktyviųjų medžiagų nesuderinamumo ar galimo pertekliaus. Taigi, geriausias būdas tinkamai išsirinkti – tiesiog pasikonsultuoti su tos srities specialistu. Kitu atveju, tiesiog nepatingėkite pasieškoti Jums naudingos informacijos intenete, kurios šiose platybėse apstu.