Mada

Moteriški laikrodžiai ir jų pasirinkimo vadovas

Jūsų laikrodis yra kur kas daugiau nei tik laiką nurodanti priemonė – tai yra jūsų individualaus stiliaus išraiška. Todėl moteriški laikrodžiai visuomet privalo būti pasirenkami labai kruopščiai, atsakingai ir apgalvotai. O tam, kad tai padaryti jums būtų daug lengviau, sudarėme išsamų moteriško laikrodžio pasirinkimo vadovą.

Laikrodžio stiliaus pasirinkimas

Dažniausiai savo drabužių spintoje kiekviena moteris turi daugybę modernių ir individualų stilių atitinkančių drabužių. Tuo visada siekiama žengti koja kojon su visomis šiuolaikinėmis mados tendencijomis. Tačiau natūralu, kad drabužiai labai skiriasi ir kaskart tarpusavyje jie yra derinami nevienodai. Dėl šios priežasties būtina labai gerai apgalvoti, kokio stiliaus moteriškas laikrodis galėtų būti pats optimaliausias pasirinkimas, galintis puikiai derėti prie daugelio jūsų turimų ir dažnai dėvimų drabužių derinių. Žinoma, stiliaus specialistų teigimu, kiekviena moteris savo aksesuarų kolekcijoje visuomet turėtų turėti daugiau nei vieną skirtingo stiliaus laikrodį, tokiu būdu padidindama savo pasirinkimo laisvę ir lengviau suderindama drabužius su aksesuarais.

Moteriškų laikrodžių gamintojai

Renkantis naują moterišką laikrodį, visuomet didžiulį dėmesį turėtumėte skirti gamintojams. Dabartinėje rinkoje laikrodžių asortimentas yra milžiniškas, todėl pravartu pasidomėti skirtingų gamintojų siūloma produkcija, nusprendžiant, kurie iš jų galėtų pasiūlyti kokybiškiausią produkciją. Dairydamiesi po šiuolaikines moteriškų laikrodžių kolekcijas, neabejotinai atrasite tokius prekės ženklus kaip GUESS, CLUSE, 33 ELEMENT, DAISY DIXON, JL, LEE COOPER, CK, GC, Q&Q, DANIEL WELLINGTON, TISSOT ir kt.

Moteriško laikrodžio apyrankė (dirželis) ir spalva

Prieš nuspręsdamos, kokio modelio laikrodis jums galėtų tikti labiausiai, atsižvelkite ir į moteriško laikrodžio apyrankę (dirželį). Vienų laikrodžių dirželiai būna pagaminti iš kaučiuko, keramikos, metalo lydinio, o kitų – iš natūralios odos, nerūdijančio plieno, silikono, poliuretano medžiagos ar kt. Žinoma, įvertinkite ir laikrodžio apyrankės bei ciferblato spalvą – nuo to labai tiesiogiai priklausys ir bendras laikrodžio stilius, jau nekalbant apie lengvesnį suderinamumą su kitomis jūsų pasirinkto įvaizdžio detalėmis.

Laikrodžio veikimo principas (mechanizmas)

Svarbu pasidomėti ir laikrodžio veikimo principu. Skirtingi laikrodžių modeliai yra pagaminti naudojant skirtingus mechanizmus, todėl jei neturite noro skirti daug dėmesio ir laiko domėjimuisi įvairiais laikrodžių mechanizmais, atminkite, kad pasirinkusios kvarcinį – tikrai neprašausite pro šalį. Kaip bebūtų, visuomet galite konsultuotis su laikrodžių pardavėjais.

Laikrodžio ciferblato diametras ir apyrankės dydis

Ne ką mažiau aktualu įvertinti ir bendrą laikrodžio dydį. Suprantama, kad tiek mažo diametro, tiek ir labai didelio skersmens moteriškas laikrodis tikrai netiks prie bet kurių pasirinktų drabužių. Tai reiškia, kad reikėtų atsižvelgti į savo dažniausiai pasirenkamą stilių ir nuspręsti, kokio dydžio moteriškas laikrodis galėtų derėti tobuliausiai. Kadangi ciferblato diametras būna labai įvairus (pvz., apytiksliai nuo 20mm iki 48 mm ar daugiau), jums neturėtų būti sudėtinga pasirinkti.

Moteriškų laikrodžių kainos

Laikrodžio kaina labai tiesiogiai priklauso ir nuo gamintojo. Nepaisant to, koks bebus laikrodžio funkcionalumas, prekės ženklas turi labai didelę įtaką jo kainai. Žinoma, didesnė kaina dažnai atspindi ir ilgaamžiškumą, tačiau nereikėtų suprasti klaidingai. Nemaža dalis puikiai visame pasaulyje žinomų laikrodžių gamintojų siūlo labai žemas laikrodžių kainas, užtikrindami aukštą laikrodžių kokybę ir didelį ilgaamžiškumą. Todėl tai tik dar kartą parodo, kad anaiptol ne visuomet būtina orientuotis į pačius brangiausius laikrodžius.

Papildomos funkcijos

Kiekvienas laikrodis pasižymi skirtingu funkcionalumu, todėl prieš nuspręsdamos, kuris laikrodžio modelis būtų optimaliausias, pasidomėkite ar jus dominantis laikrodis yra atsparus vandeniui, ar jame yra datos nustatymas, chronografas ir kitos funkcijos. Jei norite universalesnio laikrodžio, galite pasirinkti multifunkcinį modelį.

Moteriškų laikrodžių pasirinkimui skirtais naudingais patarimais pasidalino BukimStilingi.lt.