Laisvalaikis

Nacionalinis krizių valdymo centras ieško galimybių Lietuvos piliečiams grįžti iš Izraelio namo

LR Vyriausybės kanceliarijos Nacionalinis krizių valdymo centras informuoja, kad aktyviai ieško galimybių kuo skubiau grįžti namo Lietuvos piliečiams, šiuo metu negalintiems išvykti iš Izraelio. 

NKVC pažymi, kad tariamasi dėl galimybių tiek su tarptautiniais partneriais, tiek su privačiomis oro vežėjų kompanijomis, kad Tel Avivo oro uoste užstrigę Lietuvos piliečiai turėtų galimybę kuo greičiau grįžti į Lietuvą.

NKVC duomenimis, sunkumų kyla lietuviams, kurių lėktuvas į Vilnių buvo atšauktas vakar. Šiandien skrydis į Tel Avivą įvyko, tikimasi, kad juo iš Izraelio grįš dalis keliautojų, turinčių bilietus į reguliarų reisą. 

NKVC ir LR Užsienio reikalų ministerija palaiko glaudų ryšį su Tel Avive esančiais Lietuvos piliečiais bei ragina visus, kuriems reikalinga pagalba, kreiptis nurodytais kontaktais: Lietuvos ambasada Izraelio Valstybėje tel. +972 3 6958 685 ar el. pašto adresais amb.il@urm.ltconsul.il@urm.lt arba LR  Užsienio reikalų ministerijos telefonu +370 5 236 2444 arba el. paštu pilieciai@urm.lt

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija