Grožis

Naminės plaukų kaukės: kaip ir kokios geriausios?

Plaukai – didžiausias moters papuošalas. Natūralu, kad norėdamos atrodyti nuostabiai, išskirtiniai – moterys dažniausiai keičia šukuoseną, keliauja pas specialistus. Visgi, susikurti nuostabią išvaizdą galima ir pačiai. Svarbiausia skirti kuo daugiau laiko priežiūrai. Šiuo metu rinkoje egzistuoja labai įvairios plaukų kaukės ir kiekvienas pagal savo poreikius bei pačio plauko struktūrą gali nuspręsti, kokios joms labiausiai tinka. Greta profesionalių priemonių rekomenduojame išbandyti ir natūralias plaukų kaukes, kurias kiekviena iš mūsų gali pasidaryti namuose.

  • Svogūnas yra ta priemonė, kuri padeda kovoti su pleiskanomis. Daugelis merginų tvirtina, kad net ir specialūs šampūnai nedavė tiek naudos, kiek svogūnų sultys. Žinoma, kvapas nėra labai malonus ir dažniausiai tas kvapas laikosi net kelias savaites. Tačiau atkentėjus galima džiaugtis nuostabia galvos oda.
  • Dar viena seniai žinoma priemonė yra kiaušinis. Jeigu perkate šampūną, kuriame yra kiaušinis, tokiu atveju verta naudoti ir patį produktą, kuris padeda susigrąžinti nuostabius plaukus. Dažniausiai jis skirtas tam, kad patys plaukai būtų kuo pūstesni.
  • Taip pat rekomenduojame pasinaudoti ir grietine, kuri dažniausiai rekomenduojama tuomet, kai labai sausus ir dažnai dažomus plaukus norisi atgaivinti ir suteikti jiems naujo gyvenimo. Tiesa, geriausiai tinka natūrali grietinė, o ne pirktinė. Taip pat rekomenduojame pirkti kuo riebesnę.
  • Sausiems plaukams taip pat labai tinka ir įvairiausi aliejai, kurie skirti plaukų atgaivinimui. Labiausiai rekomenduojamas alyvuogių aliejus, kuris padeda atgaivinti net ir labai pavargusius plaukus. Paprasčiausiai užtepkite jo ir palaikykite kelias valandas. Jeigu yra galimybė – laikykite per visą naktį. Dažniausiai po kelių tokių procedūrų Jūsų plaukai vis atrodys puikiai.
  • Galiausiai reikia nepamiršti ir cukraus, kuris sumaišytas su vandeniu labai rekomenduojame tiems, kurių plaukai riebaluojasi. Tokiu atveju užpurškus ši mišinio plaukai taps tiesūs ir labai gražūs.

Gražūs plaukai – maloni išvaizda ir kur kas didesnis pasitikėjimas savimi. Nebūtina pirkti brangių priemonių, kai galima virtuvėje atrasti produktus, kurie padės Jūsų plaukams įgauti gyvumo iš naujo.

Plaukai – didžiausia moters puošmena. Investuokite į juos.