Grožis

Fotoepiliacija – plaukų šalinimo priemonė, norinčioms ilgalaikių rezultatų

Lazerinė epiliacija dėl savo pažangumo ir efektyvumo vis labiau populiarėja visame pasaulyje, įskaitant ir Lietuvą. Ilgalaikis plaukų šalinimas lazeriu padeda pamiršti daugelį kompleksų, dėl ne vietoje augančių plaukų.

Ieškote veiksmingo ir neskausmingo plaukelių šalinimo būdo? Fotoepiliacija – tai vienas iš būdų! Po procedūros pagerėja odos būklė, nes ji nebėra dirginama nuolatinių skustuvų ašmenų, depiliacinių vaškų ar epiliatoriaus, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Tai juk tikras išsigelbėjimas!

Kaip atliekama ir kaip veikia ši procedūra?

Fotoepiliatorius skleidžia plataus spektro šviesos impulsus. Aparatas į plauko folikulą siunčia šviesos impulsus, kurie virsta šiluma ir naikina melaniną. Pastarasis yra atsakingas už šviesos pasisavinimą, todėl kuo plaukas tamsesnis, tuo fotoepiliacijos procedūra veiksmingesnė. Jeigu Jūsų plaukelis šviesus didelė tikimybė, jog procedūra Jums gali būti neveiksminga!

Ką turėtumėte žinoti prieš atliekant fotoepiliaciją?

  • 2 savaites prieš plaukų šalinimą negalima degintis saulėje ar soliariume.
  • 2-4 savaites iki procedūros plaukų nepešiokite ir nešalinkite vašku, tačiau skusti plaukus galima.
  • 1 savaitę prieš procedūrą nenaudokite kremų su kvapikliais ar odą erzinančių priemonių.
  • Susirgus pūsleline odos liga, kai procedūra atliekama veido srityje, prieš ją atliekant turi būti paskirtas antivirusinis gydymas.
  • Dieną prieš procedūrą arba tą pačią dieną depiliuojamos zonos plaukus reikia nuskusti (šalinti vašku ar pešioti negalima).

Kur galima atlikti šią procedūrą?

Fotoepiliaciją galima atlikti grožio salonuose arba įsigyti fotoepiliatorių iš parduotuvės ir daryti procedūras namuose. Naminiai fotoepiliatoriai dėl saugumo sukurti labai silpni. Dėl šios priežasties Jums teks apsišarvoti didele kantrybe, nes namie procedūros užtrunka labai ilgai, tad turėkite tai omenyje, kuomet spręsite ar atlikti tai namuose, ar grožio studijoje. Profesionalai visuomet pataria procedūrą patikėti tikriems specialistams, kurie dirba šioje srityje, turi patirties ir dirba su profesionalia įranga. Taip išvengsite nemalonumų.

SPA Sante salonas, įsikūręs Vilniuje, atlieka šią procedūrą įvairiose kūno srityse. Tai gali būti veido zona, kojos, rankos, bikini, pažastys ir t. t. Kosmetologė Svetlana Liudskaja, dirbanti Žirmūnų g. 107, Masažo namai bei Masažo klinika irgi siūlo šią paslaugą, tad akivaizdu, jog sostinėje šią depiliaciją kviečia išbandyti daugelis grožio salonų bei profesionalių kosmetologių. Taigi, jei nusprendėte rinktis šią procedūrą, skubėkite registruotis kursui jau šiandien, nes pradėjusios dabar, vasarą jau galėsite nebesirūpinti dėl nereikalingų plaukelių!

Dažniausiai kylantys klausimai apie fotoepiliaciją:

  1. Kiek procedūrų reikia maksimaliam efektui? Dažniausiai pakanka 4-8 procedūrų. Procedūrų skaičius priklauso nuo plaukų struktūros, augimo greičio, odos spalvos.
  2. Kada procedūros negalima atlikti? Esant ūmiai odos infekcijai; sergant ligomis, kurių paūmėjimą gali provokuoti šviesa; vartojant jautrumą šviesai didinančius vaistus ar vaistažoles; sergant piktybiniais odos susirgimais; esant kraujo krešėjimo sutrikimams; vartojant kraują skystinančius preparatus; sergant endokrininės sistemos ligomis bei esant hormoninių sutrikimų; nėščioms moterims.
  3. Ar procedūra skausminga? Dauguma klientų teigia, kad šviesos impulso metu jaučiama nedidelė šiluma. Storesnių ir tamsesnių plaukų savininkai gali jausti šiek tiek didesnį diskomfortą, tačiau jis išnyksta vos užbaigus plaukų šalinimo procedūrą.
  4. Kada matysis rezultatai? Po pirmos fotoepiliacijos procedūros plaukai atauga, tačiau po dviejų savaičių apie 20-30% šių plaukų paprasčiausiai iškrenta. Plaukai auga trim skirtingais etapais, o fotoepiliacija veikia tik aktyvioje augimo fazėje esančius plaukus. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl norint pasiekti ilgai išliekantį rezultatą reikia atlikti daugkartines procedūras.

Daugiau apie epiliaciją lazeriu skaitykite Pasiutus lapė tinklaraštyje: https://www.pasiutuslape.lt/apie/tinklarastis/epiliacija-lazeriu–norincioms-ilgalaikiu-rezultatu