Grožis

Vitaminai plaukams: sveiki, tvirti ir gražūs plaukai

Kai yra kalbama apie tinkamą grožio priežiūrą, pakankamai dažnai galima girdėti minint veido ir kūno odą, o tai reiškia, kad neretai yra nuvertinama mūsų plaukų priežiūros svarba. Tačiau to daryti tikrai nereikėtų. Plaukų priežiūrai mes privalome skirti ne ką mažiau dėmesio nei savo odai. Ir nors neabejotinai yra daugybė sprendimų, kuriuos galime pasitelkti prižiūrint savo plaukus, vis dėlto labai didelis dėmesys turėtų būti skiriamas plaukams būtiniems vitaminams.

Norint išsaugoti tinkamą plaukų būklę ir paversti plaukus tvirtesniais, gražesniais, puresniais ir labiau spindinčiais, vertėtų pasirūpinti pakankamu vitaminų kiekiu. Ir nors galite manyti, kad jūsų plaukams ir galvos odai pakanka įvairių jūsų kasdienėje grožio priežiūroje pasitelkiamų plaukų priežiūros priemonių, turėtumėte nepamiršti, kad geriamieji maisto papildai gerokai veiksmingiau įsisavinami ir gali turėti kur kas geresnį poveikį mūsų plaukams.

Be to, būtina suprasti, kad vos vienos ar kelių medžiagų nepakaks norint apsaugoti savo plaukus ir paversti juos sveikais bei gražiais. Visuomet reikėtų į visą tai žvelgti plačiau, t.y. pasitelkiant kompleksinius vitaminus ir mineralus. Taigi, jokiu būdu nepamirškite apie omega 3 ir omega 6 vartojimą, apie vitaminus C ir E, likopeną, kalcį, biotiną, folio rūgštį, amino rūgštis, polifenolius, vitaminą B6, varį ir kt. Visa tai gali veiksmingai prisidėti prie geresnės plaukų būklės.

Žinoma, kai kalbama apie tinkamą plaukų priežiūrą, nereikia pamiršti ir baltymų, kurie yra pagrindinės plaukų sudedamosios dalys, o tai reiškia, kad reikėtų pakoreguoti ir savo kasdienę mitybą, į ją įtraukiant pakankamą baltymų kiekį. Tuo tarpu, jei svarstote, kokius vitaminus turėtumėte pasirinkti, jums visuomet gali pagelbėti kokybiški Sapiens vitaminai, kurie yra gaminami atsižvelgiant į visus aukščiausius šiuolaikinius standartus.