Grožis

Nosies korekcija: dažniausi klausimai

Rinoplastika yra nosies operacija, kurie labai dažnai atliekama turintiems kvėpavimo funkcijos sutrikimų, patyrė traumą, kuri sukėlė problemų nosiai arba nori pagerinti savo išvaizdą. Operacijos tikslas įprastai nulemia ir pačios operacijos sudėtingumą, todėl visuomet apie savi situaciją galima pasikonsultuoti su plastikos chirurgu. Jums visuomet į klausimus atsakys www.plastikoschirurgas.lt. Dažniausiai žmonėms kyla klausimų ne tik apie operacijos sudėtingumą, bet ir kainą, gijimo laikotarpį, operacijos trukmę ir kada galima džiaugtis galutiniais rezultatais. Kad būtų lengviau pasispręsti dėl operacijos ir nekiltų nereikalingų dvejonių, pasidomėkite daugiau apie esminius šios operacijos niuansus ir dažniausiai užduodamais klausimais.

Dėl nosies korekcijos į plastikos chirurgus kreipiasi tikrai daug žmonių. Dažniausiai moterims ir merginoms pagrindinė priežastis būna išvaizda, kuprelė, nosies platumas, o vyrams ir vaikinams nosies operacijos dažniausiai prireikia dėl patirtų traumų ar kitų sutrikimų. Verta žinoti, kad būtent nosies korekcija žmonės dažnai lieka nepatenkinti net ir po kelių operacijų, nes nori, kad nosis atrodytų taip pat kaip kokios nors garsenybės. Pirmiausia, niekuomet nereikėtų lygiuotis į kitus žmones, nes kiekvienam žmogui tinka skirtingi dalykai ir nosis turi tiktų prie individualių bruožų. Visų antra, būtina rasti gerą specialistą, kuris pasirūpins, kad racionalūs jūsų poreikiai tikrai būtų išpildyti su kaupu.

Pati nosies operacija nėra skausminga, tačiau gijimo procesas yra ganėtinai ilgas. Po operacijos nepatariama iškart grįžti į darbą, reikia ilsėtis bent dešimt dienų, kol dings visos mėlynės. Taip pat per dešimt dienų nuslūgsta ir patinimas. Po nosies korekcijos, žmogus namo gali keliauti tą pačią dieną. Žinoma, prieš išvykstant namo pacientas supažindinamas su keliomis taisyklėmis. Pavyzdžiui, tris mėnesius po operacijos reikia vengti fizinio krūvio. Taip pat labai svarbu žinoti, kad pirmuosius rezultatus po operacijos pavyks pamatyti tik praėjus keturiems mėnesiams. O galutinių rezultatų galima laukti ir beveik metus. Žinoma, dauguma specialistų pabrėžia, jog medicinos technikos vis labiau tobulėja, todėl ir pooperacinis laikotarpis lygiagrečiai trumpėja. Taigi, nosies korekcija nėra itin bauginanti procedūra, todėl jei norite padailinti padailinti savo išvaizdą ir atsikratyti kvėpavimo sutrikimų ar traumų padarinių, būtinai kreipkitės į šias paslaugas galintį suteikti specialistą.