manikiūras
Grožis

Penki žingsniai žavaus manikiūro link

Kas kart nusilakavus nagus vaikščioji ištiesusi į priekį rankas, kad tik lakas nenutrupėtų bent jau kol nueisi į vakarėlį? Šis jausmas žinomas daugeliui merginų, tačiau neverta stresuoti, verčiau susipažink su keliomis žavaus ir ilgai išliekančio manikiūro paslaptimis.

Pirmas žingsnis – nago paruošimas. Darantis manikiūrą namuose, dažnai senas nagų lakas nuvalomas, o lakuojama tik po pusdienio ar kitą dieną. Viskas dėl to gerai, tačiau nors lakas ir nuvalytas, nagus prieš pat lakuojant reikia vėl nuvalyti. Net per porą valandų ant lako susikaupia dulkės, riebalai ir kiti nešvarumai, kurie vėliau neleidžia nagų lakui gerai prilipti. Todėl prieš lakuojant reikia nagų lako valikliu kruopščiai nuvalyti paviršių bei specialiu nagų poliruokliu nušveisti jį, kad lygesnis nago paviršius geriau pasidengtų laku.

Antras žingsnis – naudok lako pagrindą. Lako pagrindas leidžia lakui dar geriau sukibti su nagu, taip pat stiprina nagus, todėl jo ignoruoti neriekia. Renkantis pagrindą, reiktų atkreipti dėmesį į konsistenciją – jis turėtų būti skystesnis už įprastus lakus.

Trečias žingsnis – tolygiai paskirstyk laką. Lako turi būti tepama nei per daug, nei per mažai – prieš tepant nubrauk į buteliuko kraštą vieną šepetėlio pusę ir ant šepetėlio likusį laką stenkis tolygiai paskirstyti ant nago. Pasidėk ranką ant tvirto pagrindo, jog nedrebėtų ir būtų lengviau lakuoti. Jei viską darai gerai, turėtų užtekti dviejų sluoksnių lako.

Ketvirtas žingsnis – viršutinis nagų lako sluoksnis. Jis ne tik greitina nagų lako džiuvimą, tačiau ir sutvirtina nagų laką, neleidžia jam taip greitai nutrupėti. O pasirinkus profesionalias priemones, tokias kaip pavyzdžiu, Seche Vite, spalvoto lako spalva išryškės, nagai blizgės, o lakas sutvirtins visus sluoksnius ir dailus manikiūras džiugins daug ilgiau.

Penktas žingsnis – priežiūra. Nusilakuoti nagus ir pulti šveisti prikepusios keptuvės – labai bloga idėja. Tad generalinę namų ruošą, grindų plovimą ar keptuvių šveitimą atlik prieš naujai lakuojantis nagus. O nusilakavus taip pat nėra gera idėja lįsti į karštą vonią. Verčiau pakentėk bent pusdienį. Karštis neleidžia visiškai išdžiūti ir sutvirtėti visiems lako sluoksniams, nesvarbu net jei naudojamas viršutinis nagų lako sluoksnis sutvirtinantis laką. Todėl pirtis, karšta vonia ar dušas – tik po pusdienio.