Laisvalaikis

Naudingi patarimai keliaujantiems po Europą

Nepaisant to, kiek kartų per metus leidžiatės į keliones po įvairias Europos šalis, visuomet galima pasitelkti nemažai praktiškų keliautojams skirtų patarimų, kurie kiekvieną kelionę paverstų daug smagesne ir įsimintinesne.

  • Keliaukite ne sezono metu. Jei norite, kad jūsų kelionė būtų daug sklandesnė ir jums netektų nuolatos blaškytis didelėse keliautojų miniose, pasistenkite savo kelionę po pasirinktas Europos šalis planuoti ne sezono metu. Be to, tai padeda daug daugiau sutaupyti, nes ne sezono metu užsienio šalyse vyraujančios kainos tampa kur kas žemesnės.
  • Naudokitės pigių skrydžių portalais. Jei nenorite patirti didelių išlaidų ir kitų papildomų nepatogumų, lėktuvų bilietais pasirūpinkite internetu. Šiandien galima pasirinkti iš daugybės skirtingų pigių skrydžių paieškos portalų, todėl skrydžių bilietus galite įsigyti būdami bet kurioje vietoje ir tai darydami bet kuriuo jums patogiu metu.
  • Keliaukite traukiniu. Nepamirškite, kad keliaudami po Europos šalis jūs taip pat galite pasirinkti ir traukinius. Ne vieną Europos šalį galite akimirksniu pasiekti traukiniais – juolab, kad galima įsigyti traukinio bilietą, kuris galios tam tikrą laikotarpį, per kurį galėsite vykti daugybe skirtingų krypčių, aplankydami begalę skirtingų užsienio šalių. Šiuolaikiniai traukiniai, kursuojantys per skirtingas Europos šalis, yra labai šiuolaikiški ir komfortiški, todėl tai gali tik dar labiau praturtinti ir paįvairinti jūsų kelionę.
  • Iš anksto rezervuokite viešbučius ir muziejų bei kitų lankytinų vietų bilietus. Norint, kad jūsų atostogos būtų kur kas sklandesnės, viešbučius galite rezervuoti iš anksto. Be to, viešbučius rezervuodami internetu galite daug daugiau sutaupyti. Lygiai tą patį galima pasakyti ir kalbant apie įvairias lankytinas vietas. Jei nenorite laukti ilgose turistų eilėse ir veltui eikvoti savo brangų kelionės laiką, bilietus įsigykite iš anksto, pasinaudoję internetu.
  • Pasirūpinkite patogia avalyne. Jei leidžiatės į pažintinę kelionę, nepamirškite, kad jūsų patogumui labai didelę įtaką turės ir jūsų pasirinkta avalynė. Jokiu būdu nekeliaukite su visiškais nauja avalyne, kurią dėvite pirmą kartą. Priešingu atveju jūs labai rizikuosite, kad jau pirmąją dieną jūsų kojos bus nutrintos ir skaudančios. Kur kas geriau, kad kelionei tinkančia avalyne pasirūpintumėte kur kas anksčiau ir ją kurį laiką dėvėtumėte savo kasdienybėje.
  • Daugiau laiko praleiskite vienoje vietoje. Nesistenkite stačia galva lėkti iš vienos vietos į kitą, siekiant pamatyti kuo daugiau skirtingų turistinių objektų. Visuomet rekomenduojama skirti daugiau laiko vienai ar kitai lankomai vietai. Tokiu atveju ne tik daug geriau jas pažintumėte, tačiau taip pat išvengtumėte ir pernelyg didelio nuovargio bei streso.
  • Nesirinkite tik pramintų kelių. Akivaizdu, kad galite manyti, jog pramintais keliais keliauti yra saugiausia ir lengviausia. Tačiau jei jūs visuomet rinksitės tik tai, ką renkasi didžioji dauguma keliautojų, vargu ar patirsite daug nepamirštamų nuotykių, todėl nesibaiminkite išbandyti ir naujus keliavimo būdus.
  • Nesitikėkite, kad visur galėsite naudoti kredito kortelę. Nedarykite klaidos, kurią daro didelė dalis keliautojų. Su savimi pasiimkite ne tik kreditinę kortelę, tačiau ir grynųjų pinigų vietine valiuta.

Šaltinis: https://skrendam24.lt/