Sveikata

Net 91 proc. Susisiekimo ministerijos darbuotojų jau turi atsparumą koronavirusui

Šiuo metu net 91,1 proc. visų Susisiekimo ministerijos darbuotojų yra imunizuoti nuo COVID-19 ligos – pasiskiepiję arba jau persirgę šia liga. Daugumoje ministerijai pavaldžių organizacijų turinčių atsparumą koronavirusui dirbančiųjų dalis siekia daugiau nei 80 proc. Tai rodo Statistikos departamento  duomenys.

„Džiaugiuosi, kad absoliuti dauguma mūsų ministerijos ir jai pavaldžių organizacijų darbuotojų, galinčių skiepytis, yra atsakingi ir jau pasiskiepijo nuo koronaviruso. Tik pasiskiepiję ir kviesdami tai padaryti dvejojančius galime įveikti šį nematomą priešą“, – sako susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Rugpjūčio 30 d. duomenimis, iš ministerijos reguliavimo srityje esančių organizacijų pirmoje vietoje yra AB Lietuvos radijo ir televizijos centras. Čia imunizuotų darbuotojų yra 89 proc. Antroje vietoje – kolegos iš VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos, kur atsparumą koronavirusui turinčių darbuotojų skaičius siekia 88,9 proc., trečioje – bendrovės „Lietuvos geležinkeliai“ valdoma  AB „LTG Link“, kur šis rodiklis yra 88,5 proc.

Registruotis savo vakcinai nuo COVID-19 galima svetainėje www.koronastop.lt arba Karštąja linija 1808. Be to, kiekvieną ketvirtadienį visos Lietuvos savivaldybės kviečia skiepytis be išankstinės registracijos. Vakcinaciją „gyva eile“ vykdo ir Nacionalinio kraujo centro mobilūs vakcinacijos punktai. Jų turo per Lietuvą tvarkaraštį rasite ČIA

Pranešimą paskelbė: Vytautas Beniušis, LR Susisiekimo ministerija