Įvairenybės

Nuo ko priklauso siuntų pristatymo trukmė?

Apskaičiuojant vidutinį tranzito laiką, atsižvelgiama į visas ankstesnes siuntas, išsiųstas jūsų pasirinktu maršrutu ar panašiais maršrutais. Nors skaičiavimai atliekami kuo tiksliau, siuntimo laikas kiekvienu atveju gali skirtis. Pristatymo laikas, kurį gaunate užsakydami siuntimo paslaugą, yra apskaičiuotas laikas, kurio kurjeris prireiks pristatydamas siuntą, o ne garantija. Paprastai siuntos pristatomos laiku pagal numatytą pristatymo laiką, tačiau kai kurie įvykiai gali turėti įtakos pristatymo laikui ir netgi vėluoti: nepalankios oro sąlygos, piko sezonas (pvz., Kalėdos) ar valstybinės šventės yra keletas situacijų, kurios gali pasitaikyti, pavyzdžiai.

Taip, siuntinys gali būti pristatytas anksčiau arba po numatytos pristatymo datos. Taip nutinka todėl, kad, kaip rodo pavadinimas, numatomas pristatymo laikas yra tik apytikslis ir nėra garantuotas siuntimo laikas. Nors dauguma pristatymų įvyksta per numatytą laikotarpį, kai kuriais atvejais gali atsirasti vėlavimų dėl išorinių veiksnių arba pristatymo problemų.

Dauguma kurjerių kompanijų pateikia numatomą pristatymo laiką arba datą, nes negali numatyti tikslios valandos, kada siuntinys bus pristatytas. Paprastai kurjerių įmonės pristato nuo 9 iki 18 val. Tiksliam pristatymo laikui įtakos turi ne tik sunkvežimio ar furgono maršrutas, bet ir kiti su įmone ar vairuotoju nesusiję veiksniai, tokie kaip eismo ar oro sąlygos. Daugelis svetainių ir elektroninės prekybos taip pat reikalauja, kad pardavinėdami prekę nurodytumėte pristatymo kainą ir pristatymo laiką. Internetiniai pardavėjai paprastai apskaičiuoja numatomą pristatymo laiką arba datą, atsižvelgdami į prekės išsiuntimo ir pristatymo laiką. Siuntimo laikas turėtų apimti visus būtinus veiksmus iki siuntinio atsiėmimo, įskaitant užsakymo apdorojimą ir pakavimą. Pavyzdžiui, jei galite išsiųsti prekes per 2 dienas, tiesiog patikrinkite vidutinį siuntinio gabenimo laiką mūsų skaičiuokle ir prie galutinio skaičiaus pridėkite 2 dienas. Siuntos į užsienį dažniausiai vėluoja arba yra pristatomos numatyto pristatymo laiko gale.