Laisvalaikis

Paaiškėjo, kas vadovaus agentūrai „Keliauk Lietuvoje“

Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ vadove, po Ekonomikos ir inovacijų ministerijos organizuoto konkurso, skiriama Olga Gončarova, agentūrai laikinai vadovavusi nuo 2021 m. gruodžio 15 d.

Prieš tapdama agentūros „Keliauk Lietuvoje“ vadove, O. Gončarova dvejus metus Nacionalinėje turizmo skatinimo agentūroje ėjo turizmo rinkų skyriaus vadovės pareigas. Daugiau nei dešimtmetį dirbo Valstybiniame turizmo departamente (2019 m. sausio 1 d. departamentas pertvarkytas į viešąją įstaigą „Keliauk Lietuvoje“) – dvejus metus kaip tikslinių rinkų poskyrio vadovė, dešimt metų kaip vyriausioji specialistė. Iki tol dvejus metus O. Gončarova dirbo turizmo įmonėje „Litamicus“.

„Šiandien gyvenant nuolatinio neapibrėžtumo metu itin svarbu neprarasti budrumo ir lankstumo susiduriant su iššūkiais. Turizmas yra bene labiausiai nuo pandemijos nukentėjęs sektorius. Šiais metais patyręs dar vieną smūgį – karą Ukrainoje – lėtai, tačiau sektorius atsigauna.

Tikiu, kad strateginių partnerių įtrauktis, kartu identifikuojamos problemos ir jų sprendimo būdai efektyvins ir skatins turizmo sektoriaus augimą. Siekiant stiprinti turizmo ekosistemą ir jos dalyvių kompetencijas, būtinas dialogas ir glaudus bendradarbiavimas tarpusavyje, todėl būsime atviri tęsdami darbus su turizmo sferos partneriais ne tik rinkodaros temomis, bet ir skaitmeninimo, atvirų duomenų klausimais“, – lūkesčiais ateičiai dalijasi O. Gončarova.

O. Gončarova laimėjo Ekonomikos ir inovacijų ministerijos inicijuotą viešą konkursą Nacionalinės turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ vadovo pareigoms užimti. Iki tol po Valstybinio turizmo departamento pertvarkos į Nacionalinę turizmo skatinimo agentūrą „Keliauk Lietuvoje“ jai vadovavo Dalius Morkvėnas, o 2021 m. gruodį jam pasitraukus iš pareigų – paskelbtas konkursas.

Pranešimą paskelbė: – -, Berta And, UAB
Paaiškėjo, kas vadovaus agentūrai „Keliauk Lietuvoje“