Sveikata

Pakabukai su brangakmeniais – stilingas akcentas, traukiantis sėkmę

Daugelis moterų savo papuošalų skrynutėje turi bent vieną pakabuką. Ant kaklo žėrintis aksesuaras atlieka ne tik estetinę funkciją, tačiau gali paryškinti moters privalumus ar sumaniai užmaskuoti trūkumus. Bet kuriuo atveju stilingas, elegantiškas pakabukas suteiks damai papildomo rafinuotumo, grakštumo ir pasitikėjimo savimi.

Briliantų spindesiui sunku atsispirti

Tikriausiai niekas nepaneigs, kad įstabiausiai atrodo auksiniai pakabukai su briliantais. Tas prabangus žėrėjimas, solidumas, subtilus minimalizmas ir žavinti elegancija atrodo nepriekaištingai. Pastovumą, meilę ir ištikimybę simbolizuojantys deimantai pelno visų moterų simpatijas ir nė nereikia sakyti, kad turi didelę išliekamąją vertę. Kaklo pakabukas su briliantu ar jų deriniu idealiai tiks merginai ar moteriai ypatinga proga: vestuvių metinių, 18-ojo gimtadienio, studijų baigimo, jubiliejaus ar kt. O auksinis kryželio ar angeliuko formos pakabukas su mažyčiu briliantu sukuria kerintį minimalizmą ir tobulai tinka dovanoti krikštynoms.

Pakabukai su brangakmeniais žavi spalvų gausa

Įvairiomis spalvomis žėrintys brangakmeniai leidžia įgyvendinti tiek klasikines, tiek originalias moteriškų papuošalų idėjas. Kokį brangakmenį rinktis? Pasirinkimo kelių nemažai: vienos moterys renkasi pagal spalvą ir derina ją prie drabužių kolorito, kitoms reikšmingos akmens mistinės savybės, dar kitos damos tiki astrologija ir pakabuką su brangakmeniu renkasi pagal gimimo mėnesį. Bene populiariausiais brangakmeniais galime drąsiai išskirti granatą, safyrą ir smaragdą. Tiesa, jei atsižvelgsite į akmens ezoterines savybes ir mėnesį, turėsite ne tik stilingą, prabangų papuošalą, tačiau ir sėkmę traukiantį aksesuarą.

Moteris tiesiog pakeri granato raudonis. Tai – sausio mėnesio akmuo, tinkantis Ožiaragiams, Avinams bei Skorpiono ženklo atstovėms. Granatas pelnytai vadinamas energijos ir gyvybės akmeniu, todėl pakabukas su šiuo brangakmeniu tobulai tiks aktyvioms moterims, nestokojančioms ištvermės bei atkakliai siekiančioms savo tikslų.

Karališkais akmenimis vadinami safyrai – moterys juos dievina, tad nenuostabu, jog auksiniai pakabukai su safyrais yra vieni paklausiausių. Šio akmens mėlyje, regis, galima paskęsti… Pakabukai su safyrais idealia tiks moterims, gimusioms po Žuvų, Mergelės, Šaulio bei Jaučio ženklu. Taip pat safyrai yra vienas geriausių pasirinkimų dovanai 5-ųjų, 23-iųjų ar 45-ųjų vedybų metinių proga.

Sodria žaluma užburiantis smaragdas moterų ne mažiau mylimas. Pakabukai su smaragdais labai tinka Jaučio, Avino ir Dvynių ženklo moterims. Akmuo traukia sėkmę, laimė, turtus ir meilę, todėl nepaprastai tiks dovanoti toms moterims, kurioms būtent to ir linkite.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats