Sveikata

Sužadėtuvių žiedų tendencijos 2020 metų rudeniui

Metai jau persirito į antrą pusę, vestuvių sezonas įsibėgėjo, o štai sužadėtuvėms metas visuomet tinkamas. Galbūt žengsite šį žingsnį ateinantį rudenį? Tuomet Jums turėtų būti aktualu, kokios sužadėtuvių žiedų tendencijos vyrauja ir kokio papuošalo dairytis savo išrinktajai.

Į madą grįžta geltonos spalvos auksas

Jau kurį laiką įprastas geltonas auksas buvo kiek nustumtas nuo pjedestalo, ypač pastaraisiais metais, kuomet mados tendencijos ypač aukštino raudoną / rožinį auksą. Tačiau šiam rudeniui pasirinkę geltono aukso sužadėtuvių žiedelį neprašausite pro šalį.

Netradiciniai sprendimai

Juvelyrinių dirbinių rinka yra labai turtinga pačių įvairiausių sužadėtuvių žiedų. Daugeliui mūsų nesvetimas noras atitolti nuo standartų, išsiskirti, demonstruoti unikalumą. Ne išimtis ir sužadėtuvių žiedų sektorius. Šį rudenį madingas originalumas, todėl rinkitės išskirtinių formų žiedus, puoštus netradicinių formų brangakmeniais.

Klasikos mylėtojai nenusivils

Nors, kaip minėjome, madingas unikalumas, tačiau tendencijos nuošaly nepalieka ir klasikos gerbėjų. Jei priklausote būtent šiai kategorijai, galite rinktis iš milžiniškos klasikinių žiedų pasiūlos. Juk klasika visuomet madinga. Norintys suderinti klasikos štrichus su žiupsneliu originalumo gali rinktis klasikinės formos auksinį žiedelį su įmantriau išdėstytais brangakmeniais – neiššaukiantis, tačiau kiek kitoks sprendimas

Spalvos!

Šį rudenį, kaip ir visus 2020 metus, labai populiarūs spalvoti brangakmeniai. Anot juvelyrikos salono „Aukso meistrai“ atstovų, mes įpratę sužadėtuvių žiedelius matyti su briliantu ar jų deriniu, ta

iau šių metų tendencijos diktuoja „spalvotus“ pasirinkimus: sužadėtuvių žiedai su topazais, gintarais, smaragdais, safyrais, citrinais ir kitais spalvotaisiais akmenimis. Prabangiai atrodo žiedas su masyvesniu granatu, rubinu ar kitu brangiuoju akmeniu, apsuptu mažyčių briliantų. Plati spalvų paletė leis pasireikšti Jūsų fantazijai.

Komplektų populiarumas

Šiuo atveju kalbame apie sužadėtuvių ir vestuvinio žiedo komplektą. Toks duetas garantuoja nepriekaištingą dermę, kai abu žiedai po vestuvių bus nešiojami drauge.

Halo sužadėtuvių žiedai

Žiedai, kurių centre įkurdintas masyvus briliantas, supamas galybės mažesnių, yra vadinami Halo ir šiais metais jų populiarumas itin šoktelėjo į viršų. Tad jei planuojate artimu metu prašyti išrinktosios rankos, toks sužadėtuvių žiedas tikrai padarys įspūdį.

Šių metų tendencijos dėkingos visiems: ir klasikos, ir prabangos, ir originalumo gerbėjams. Sužavėkite būsimą nuotaką, įteikdami stilingą ir elegancija spinduliuojantį žiedą.

Pranešimą paskelbė: Ona Šablauskaitė, UAB Market Rats