COVID-19,  Sveikata

Pandemija stabdo medicininių kaukių tiekimą: niekas neteikia jokių garantijų

Pasaulį apėmusi koronaviruso pandemija stabdo ir visuomenei reikalingų medicininių kaukių tiekimą. „Eurovaistinės“ atstovai sako dedantys visas pastangas, kad jos kuo greičiau pasiektų Lietuvą, tačiau tiekėjai nesuteikia jokių garantijų.

„Galbūt jau turite medicininių kaukių?“, – į šį klausimą per dieną klientų aptarnavimo centras atsako daugybę kartų. Pasak bendrovės komunikacijos vadovės Lauros Bielskės, gerai, kad žmonės rūpinasi ir ieško apsaugos priemonių, tačiau reikiamus jų kiekius šiandien užtikrinti nėra lengva.

„Paskutinę akimirką mums atšaukė tuziną užsakymų. Šiuo metu laukiame 500 tūkst. medicininių kaukių, jeigu pavyks, netgi milijono, tačiau jokių garantijų joks tiekėjas nesuteikia. Jeigu viskas sėkmingai, medicininių kaukių savo klientams jau galėsime pasiūlyti nuo kitos savaitės vidurio“, – sudėtingą situaciją komentavo L. Bielskė.

Dėl pristatymo kliūčių vaistinės nepasiekė maždaug 800 tūkst. užsakytų medicininių kaukių.

Vaistinių tinklas sulaukia ir pavienių smulkių tiekėjų pasiūlymų, tačiau jų turimi kiekiai yra ypač maži, o kaina neadekvačiai aukšta.

 „Eurovaistinės“ komanda deda visas pastangas, kad kuo greičiau medicininės kaukės pasiektų vaistinių lentynas, tačiau, pasak komunikacijos vadovės, šiandienėmis aplinkybėmis tai padaryti nėra lengva.

Komunikacijos vadovė sakė, kad tikimasi, jog gavus užsakymus bus galima padėti ir savivaldybei, kuri rūpinasi gydymo įstaigų darbuotojų apsauga. L. Bielskė patikino, kad bendrovė savo rezerve turi darbuotojams skirtų apsisaugojimo priemonių.

Pranešimą paskelbė: Laura Bielskė, Eurovaistinė, UAB
Pandemija stabdo medicininių kaukių tiekimą: niekas neteikia jokių garantijų