Grožis

Elektroepiliacija – pažangus plaukelių šalinimo būdas

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas dažnai dailiosios lyties atstovei asocijuojasi su skausmu, sudirginta oda ar pūlingai spuogeliais, kurie atsiranda įaugus plaukeliams, tačiau pažangios technologijos neaplenkia ir grožio rinkos. Elektroepiliacija – modernus plaukelių šalinimo būdas, kuris padės atsikratyti kūno plaukelių visam laikui. Tiesa, apie šią grožio procedūrą žino tikrai ne visos lietuvaitės. Tad šį kartą salonas EPIL Vilniuje atsako į dažniausiai užduodamus klausimus apie elektroepiliaciją.

Kas yra elektroepiliacija?

Tai moderni grožio procedūra, kai nepageidaujami kūno plaukeliai šalinami elektros impulsu. Procedūros metu naudojamos plonos adatėlės, pulsuojančios elektros karščiu. Adatėlės įvestos į plauko folikulą jį suardo, todėl plaukeliai nebeatauga. Tiesa, salone EPIL Vilniuje dirbantys grožio specialistai teigia, kad rezultatai matosi jau po pirmojo karto: plaukeliai atauga minkštesni, šviesesni ir retesni, o po kelių procedūros sesijų plaukeliai nebeatauga iš vis.

Ar elektroepiliacija tinka visiems?

Priešingai nei kiti ilgalaikiai plaukelių šalinimo būdai, elektroepiliacijos rezultatai visiškai nepriklauso nuo odos tipo ir plaukelių pigmentacijos. Pavyzdžiui, fotoepiliatoriai sunkiai įveikia arba išvis neįveikia itin šviesių plaukelių, panaši situacija ir su plaukelių šalinimu lazeriu. Tuo tarpu, elektroepiliacija tinka visų odos tipų žmonėms. Tiesa, salonas EPIL Vilniuje įspėja moteris ir merginas rinktis tik profesionalius ir kvalifikuotus grožio meistrus, kurie, įvertinę kliento odos būklę, plaukuotumą ir kitas individualias charakteristikas, gali pasakyti ar galima elektroepiliaciją atlikti ir kiek sesijų prireiks.

Ar elektroepiliacija – skausminga procedūra?

Deja, grožis reikalauja aukų. Elektroepiliacija gana skausminga ir ne itin maloni procedūra, tačiau ilgalaikiai rezultatai atperka visas neigiamas emocijas. Visgi, jei klientas yra labai jautrus skausmui, grožio specialistai naudoja vietinę nejautrą – šaldomąjį gelį ar kitą lengvą anestetiką, kuris sumažina nemalonius potyrius ir padeda lengviau iškentėti procedūrą.

Kokios elektroepiliacijos kontraindikacijos?

Po procedūros epiliuota vieta dažniausiai šiek tiek parausta, labai retais atvejais gali šiek tiek patinti, tačiau šis „šalutinis“ poveikis dažniausiai praeina jau po 1–2 dienų. Be to, po elektroepiliacijos bent 3 dienas epiliuotą vietą reiktų tepti antiseptiniu tepalu, kiek įmanoma mažiau šlapinti ir jokiu būdu nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos.

Kokioms kūno vietoms tinka elektroepiliacija?

Elektroepiliacijos procedūrą galima atlikti visoms kūno vietoms, kuriose esantys plaukeliai erzina. Taigi, plaukelius galima pašalinti ir nuo viršutinės lūpos, ausų kaušelių, ir nuo bikinio srities.

Kiek elektroepiliacijos sesijų reikės?

Į šį klausimą gali atsakyti tik specialistas, įvertinęs bendrą epiliuojamos vietos plaukuotumą. Maksimaliam rezultatui pasiekti dažniausiai pakanka 3–5 sesijų, kurias reiktų kartoti kas 2–3  savaites.

Kiek laiko trunka procedūra?

Viskas priklauso nuo epiliuojamos odos ploto. Dažniausiai procedūra vidutiniškai užtrunka 30 min.–1 val.

Elektroepiliacija – šiandien yra pažangiausias nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdas, kuris leis pamiršti nuolatines keliones į grožio salonus. Tik nepamirškite savo grožio patikėti savo srities profesionalams.