Idėjos namams

Pigiausiai įsigyti išmaniuosius telefonus galite internetu

Jeigu svarstote apie naujo mobilaus telefono pirkimą ir ieškote pigaus bei kokybiško varianto, tuomet jums reikėtų pasidomėti, ką gali pasiūlyti interneto skelbimų portalai bei elektroninės parduotuvės. Labai dažnai ten galite rasti tokius pat kokybiškus telefonus kaip ir mobiliųjų telefonų salonuose, tačiau kaina gerokai skirsis. Pavyzdžiui, Samsung S3, kuris salone kainuotų apie tūkstantį litų, skelbimų portale gali kainuoti 700 – 800 Lt. Ir tai tikrai nereiškia, kad čia parduodami mobilieji telefonai bus kuo nors blogesni – net gi priešingai, kadangi garantija neretai būna suteikiama dar ilgesniam laikui.

Platesnis asortimentas elektronikai

Galima pastebėti tokią tendenciją, kad skelbimų portaluose yra parduodama tikrai daug elektroninių prietaisų – ne tik mobiliųjų telefonų, tačiau taip pat ir kompiuterių, mikrobangų krosnelių, elektroninių skaitytuvų. Pasirinkimo yra labai daug, kadangi per skelbimus elektoriniką parduoda ir įvairios firmos, ir privatūs asmenys. Taigi, dėl tokios didelės konkurencijos, turėtų būti visiškai nekeista, kad mobilūs telefonai čia yra parduodami pigiau.

Aišku, perkant per skelbimus, jums reikia būti atsargiems – susitikite su žmogumi, iš kurio norite pirkti mobilų telefoną ir pasidomėkite ar tas telefonas idealiai atitinka jūsų poreikius ir ar skelbimas buvo visiškai tikslus. Jeigu manote, kad skelbimas buvo netikslus, tuomet tikrai turite šansą gerokai nusiderėti. Žinoma, net jeigu prekė yra visiškai tinkama, jums turėtų būti suteikiama nors minimali nuolaida, kadangi nusiderėjimas yra įprastas dalykas perkant per skelbimus.

Taigi, galima sakyti, kad skelbimų portalai dabar yra populiarūs dėl daugiau nei vienos rimtos priežasties – visų pirma, internetu pirkti yra patogu ir greita, kadangi galite iš karto pamatyti naują pasiūlymą ir būti pirmas žmogus, kuris juo pasinaudos. Kad pamatytumėte skelbimus, jums jau nebereikia pirkti laikraščio, kaip senais gerais laikais – jums užtenka kompiuterio su internetu, tad tai nieko nekainuoja, o tikrinti skelbimus galite absoliučiai bet kada – svarbu, kad rastumėte laisvą minutėlę. Bet kuriuo atveju, tai tikrai neužima daug laiko.

Žinoma, kaip pagrindinę priežastį, kodėl vis daugiau perkami mobilūs telefonai per skelbimus internete yra ta, jog kaina gerokai skiriasi į Jūsų naudą – čia galite įsigyti naujausius Apple, Samsung, HTC, Huawei ir kitus telefonus su išmaniomis operacinėmis sistemomis gerokai pigiau. Vadinasi, dabar geriausias kainos ir kokybės santykis kalbant apie mobiliuosius telefonus ir kitą elektroniką yra internete, tad būkite gudrūs ir pasinaudokite tokiu pranašumu.