Grožis

Plaukelių šalinimas lazeriu: svarbūs privalumai

Plaukelių šalinimas lazeriu yra labai efektyvus ir ilgalaikis plaukelių pašalinimo būdas. Be to, tai ir saugus sprendimas, kuriuo naudojasi tūkstančiai vartotojų visame pasaulyje. Todėl prieš nusprendžiant, kokiu būdu geriau šalinti odos plaukelius, naudinga sužinoti, kokie yra plaukelių šalinimo lazeriu privalumai.

Kokie yra plaukelių šalinimo lazeriu privalumai?

Jokių įaugusių plaukelių

Skirtingai nei depiliacijos vašku, siūlo ar epiliacijos atveju, naudojant plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą, jums nereikės patirti nemalonių pojūčių dėl skausmingai įaugusių plaukelių. Be to, jūs išvengsite įpjovimų ar odos sudirginimo, kurį paprastai sukelia skutimosi peiliukų naudojimas. Plaukelių šalinimas lazeriu net gali sumažinti plaukelių įaugimo problemą.

Nereikia laukti, kol plaukeliai ataugs

Norint pasinaudoti plaukelių šalinimo lazeriu procedūra, nereikia laukti, kol odos paviršius pasidengs plaukeliais. Tiesą sakant, netgi rekomenduojama į procedūrą atvykti nusiskutus odos plaukelius, kad būtų išvengta plaukelių nudeginimo. Tai reiškia, kad laukiant šios procedūros jums nereikia savęs erzinti ilgais plaukeliais, skirtingai nei ruošiantis depiliacijai vašku ar kitais plaukelių šalinimo būdais, kuriems reikia, kad prieš procedūrą plaukeliai būtų pakankamai ilgi.

Nedidelės išlaidos

Jeigu pasirinksite odos plaukelių šalinimo šiuolaikiniais lazeriais būdą, jums nebereikės reguliariai patirti didelių išlaidų depiliacijoms vašku, depiliaciniams kremams, skutimosi peiliukams ar kitoms tradicinėms plaukelių šalinimo priemonėms. Nors iš pradžių plaukelių šalinimo procedūra gali pasirodyti brangesnė už įprastus metodus, žvelgiant į ilgesnį laikotarpį, ši procedūra atsiperka su kaupu. Juolab, kad kartu sutaupomas ir laikas.

Labai greita

Plaukelių šalinimo lazeriu procedūros atliekamos labai greitai (nors tai tiesiogiai priklauso nuo pasirinktos kūno vietos, pvz., nugaros srities plaukelių šalinimas gali trukti 20-30 min., o pažastų srities – apie 3 min.). Taip pat nereikia pamiršti, kad naudojantis lazerių procedūra, nebereikia skirti laiko reguliariai plaukelių depiliacijai vašku ar jų skutimui.

Labai veiksminga

Įprastą plaukelių šalinimo lazeriu procedūrų kursą sudaro 6 procedūros, tačiau dažnai jau po 3 procedūrų galima matyti norimą rezultatą, todėl plaukelių šalinimo lazeriu būdas yra labai veiksmingas.

Labai tikslu

Plaukelius šalinant lazeriu, lazeris tiesiogiai veikia (pataiko į) plauko folikulą, todėl plaukų pašalinimas būna ilgalaikis. Ir tai yra didžiulis privalumas, kuriuo nepasižymi intensyvios pulsinės šviesos (IPL) aparatai. Tikslumas taip pat reiškia, kad norimi rezultatai matomi greičiau.

Ar plaukeliai ataugs po depiliacijos lazeriu?

Depiliacija lazeriu yra plaukelių šalinimo būdas, kuris turi ilgalaikį poveikį. Vis dėlto, plaukų augimas sustabdomas ne visam laikui, todėl kartas nuo karto gali prireikti retų palaikomųjų procedūrų. Kaip bebūtų, daugumai žmonių plaukelių šalinimas lazeriu yra labai veiksminga procedūra, kurios dėka jau po trečios procedūros plaukelių sumažėja iki 80 %, o po viso procedūrų kurso – net iki 95 %. Plaukeliai, kurie atauga, būna plonesni, mažiau pastebimi ir auga gerokai lėčiau, tad vėliau gali pakakti vos vienos procedūros per metus.

Ar plaukelių šalinimas lazeriu yra skausmingas?

Ne, plaukelių šalinimas lazeriu nėra skausminga procedūra. Procedūra gali sukelti tik nežymų diskomfortą, kuris pasireiškia švelniu dilgčiojimu. Naudojama speciali aušinimo sistema, todėl oda neįkaista – to baimintis nereikia. 

Žodis pabaigai

Kaip matote, plaukelių šalinimo lazeriu procedūra turi daug privalumų, dėl kurių verta įprastines depiliacijos priemones pakeisti technologiškai pažangiais ir veiksmingais sprendimais. Todėl, jei domitės modernesniais plaukelių šalinimo būdais, lazerinė depiliacija tikrai verta dėmesio – ji gali pateisinti jūsų lūkesčius ir tapti norimą teigiamą rezultatą sukuriančiu grožio priežiūros sprendimu.