Grožis

Kokie auskarai labiausiai tinka pagal veido formą?

Auskarai yra papuošalas, kuris reikalingas kiekvienai progai: tiek šventėms, tiek kasdienėms išvykoms į darbą. Taigi, žinoma, žinote, kad auskarai yra privalomas aksesuaras. Tinkamai parinkti jie gali pagerinti jūsų geriausias savybes. Puikūs papuošalai padeda bet kokiai aprangai suteikti spalvų ir individualumo. Pažiūrėkime, kaip išsirinkti modernius auskarus, kurie pabrėš jūsų veido, plaukų ir asmenybės grožį.

Pasirinkite auskarus, atitinkančius jūsų veido formą

Pažiūrėkite į savo veido formą ir ji padės išsirinkti geriausiai. Žinoma, jei norite saugaus varianto, auskarai prigludę prie ausies visada yra tinkamas variantas. Stenkitės pasirinkti auskarus, kurie būtų priešingi jūsų veido bruožams. Moterų, turinčių ovalų veidą, kaktos yra tokios pat plačios kaip skruostikauliai. Ovalus veidas siaurėja nuo skruostų iki smakro. Jei turite tokį veidą, esate laiminga, nes galite nešioti beveik bet kokio stiliaus auskarus. Tačiau yra ir akcentų, pvz., ovalo formos kabantys auskarai suteikia tikrai įspūdingą išvaizdą! Tokie auskarai atkreipia dėmesį į pailgą veido formą, nepridedant nei ilgio, nei pločio. Ilgi geometriniai auskarai puikiai tinka moterims su apvalios formos veidais. Kabantys auskarai taip pat būtų puikus pasirinkimas norint pailginti veidą. Geriau rinkitės elegantišką ir moterišką dizainą nei masyvius auskarus su daugybe detalių. Širdies formos veidų kakta yra platesnė, skruostai toliau siaurėja iki smakro. Šiuo atveju tiks ilgi auskarai su gražiomis linijomis ir išlenkimais. Jie subalansuotų veido formą ir atkreiptų dėmesį į akis, skruostikaulius ir žandikaulio liniją. Kvadratinės formos veidai nelabai siaurėja nuo skruostikaulio iki žandikaulio linijos, nei nuo skruostikaulio iki kaktos. Kabantys ir pailgos formos auskarai tinka kvadrato formos veidui. Suapvalinti dizainai sušvelnins skruostikaulius ir žandikaulio liniją. Nedideli auskarai čia taip pat yra puikus pasirinkimas!

Rinkitės auskarus pagal savo plaukų spalvą ir ilgį

Jei turite šviesių arba auksinių plaukų spalvą, auksiniai auskarai būtų ypač gražūs derinys. Tamsiaplaukės mieliau turėtų rinktis platinos ar sidabro papuošalus. Raudonplaukės moterys turėtų atkreipti dėmesį į rožinio aukso auskarus, kad atrodytų nuostabiai. Jei turite trumpus plaukus arba turite plaukus taip, kad atidengtų ausų spenelius, renkantis auskarus nėra jokių apribojimų. Ilgiems plaukams geriausias pasirinkimas yra ilgi auskarai, blizgantys, kurie pabrėžia plaukų grožį.