Grožis

Kremas nuo raukšlių – viskas ką turite žinoti

Turbūt kiekviena moteris yra girdėjusi apie stebuklingus kremus, kurie padeda atsikratyti raukšlių bei atstatyti saulės padarytą žalą odai. Tokiais kremais prekiauja daugybė grožio prekių parduotuvių, vaistinių ir internetinių parduotuvių. Tačiau ar tikrai kremas nuo raukšlių padeda atsikratyti taip moterų vengiamo senatvės požymio – raukšlių?

Tiesa tokia, jog tokio pobūdžio kremai nėra klasifikuojami kaip vaistas, tad jiems neprivaloma pereiti įvairių testų, kurie įrodytų realų tokio pobūdžio kremų efektyvumą. Vis dėl to, specialistai teigia, kad dažnai kremų efektyvumas priklauso nuo galybės faktorių: .kaip ilgai ir intensyviai tuos kremus naudojame bei iš kokių ingredientų kremai yra pagaminti.

Tačiau kokie gi tie ingredientai? Kremas nuo raukšlių gali būti efektyvus ir bent minimaliai sumažinti raukšlių galimybę  tik tuomet, kai jų sudėtyje yra panaudotos šios medžiagos:

  • Retinolis.Retinolis yra vitamino A komponentas. Retinolis buvo viena iš pirmųjų medžiagų, kurias pradėjo naudoti kremų nuo raukšlių gamintojai. Retinolis pagerina jūsų veido odą, be to, jis yra tiesiog būtinas ląstelėms augti ir daugintis. Trūkstant retinolio, jūsų oda sausėja, ant jos gali atsirasti net sužeidimų.
  • Coenzyme Q10 antioksiduojanti esencija.Turi stiprų priešraukšlinį poveikį, regeneruoja odos ląsteles, antioksiduoja odą, apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio.
  • Žaliosios arbatos ekstraktas.Žaliosios arbatos ekstraktas savo sudėtyje turi antioksidantų, apsaugo odą nuo neigiamo saulės poveikio, suteikia odai jaunatviškumo, stiprina bei drėkina veido odą.
  • Vynuogių kauliukų ekstraktas. Reguliuoja odos riebalų balansą, puoselėja ir saugo odą, aktyvina jos medžiagų apykaitą. Be to, vynuogių kauliukų aliejus puikiai drėkina vėjo nugairintą, saulės nusvilintą odą.
  • Vitaminas C.Vitaminas C gali padėti apsaugoti jūsų odą nuo neigiamo saulės poveikio. Dėl šios priežasties, kremas, kuriame yra vitamino C, privalo būti laikomas sandarioje patalpoje, kuri nebūtų veikiama tiesioginių saulės spindulių.

Taigi akivaizdu, kad kremas nuo raukšlių – ne vien tik pigus reklamos triukas. Jei jūsų naudojamame kreme yra bent keli ar keletas šiame sąraše išvardintų komponentų, tai jau garantija, kad bent minimaliai apsaugosite savo odą nuo raukšlių atsiradimo. Kita vertus, visada atsiminkite, kad vieną ar kelis kartus per savaitę panaudotas raukšles mažinantis kremas vargu ar atneš norimą rezultatą – norint džiaugtis veidu be raukšlių tai privalo būti daroma reguliariai.