Grožis

Krūtinės didinimas

Grožio standartai visuomenėje, kas yra gražu, seksualu nuolat kinta. Svarbiausia, kaip pats žmogus save mato ir jaučia. Tikriausiai ne vienai teko susidurti su neigiamomis emocijomis dėl savo išvaizdos. Viena labiausiai linksniuojamų sričių yra moters krūtinės dydis. Yra įvairių formuojančių ir vizualiai didinančių liemenėlių, kurios padeda laikinai išspręsti mažos krūtinės keliamus jums nepatogumus. 

Nesvarbu, ar turėjote mažas krūtis, ar nuo nėštumo, ar maitinimo krūtimi netekote daug svorio, krūtinės didinimas gali padėti pagaliau jaustis labiau patenkintomis savo krūtų forma ir dydžiu. Moterų, kurioms buvo padidintos krūtys, apklausos rodo, kad dauguma moterų pastebi pagerėjusią savivertę ir laimę dėl savo išvaizdos po operacijos. 

Tobulėjant technologijoms atsiranda vis daugiau pasirinkimų moterims norinčios patobulinti savo krūtinę. Dažnu atveju norima patobulinimų, kurie derėtų prie bendros moters išvaizdos. “Grožio Akademija” galite rasti platų pasirinkimą krūtų implantų, skirtingų formų ir dydžių.

Krūtinės didinimo operacija yra gana sudėtinga, tačiau, nejusite jokio skausmo, nes ji atliekama taikant bendrinę nejautrą ir užtrunka tik iki dviejų valandų. 

Kada galite rinktis krūtinės didinimą?

Ši operacija atliekama pilnametystės sulaukusiems asmenims. Šios procedūros negalima atlikti, jei esate nėščia ar žindote kūdikį. Plačiau viską aptarsite konsultacijos su chirurgu metu ar neturite, kokių nors sveikatos problemų, kurios keltų riziką operacijos metu, kokie jūsų norai ir lūkesčiai. 

Kokio rezultato galima tikėtis ir kaip atrodo galutinis rezultatas

Nors pati operacija yra sudėtinga ir trunka neilgai, reikėtų gerai apsvarstyti šį sprendimą bei pasiruošti gijimo procesui po operacijos. Rezultatai matomi iškart, bet kurį laiką tikėtinas diskomfortas. Speneliai gali būti nutirpę, o krūtys pajautrėjusios liečiant. Mėnesį po operacijos galimas tinimas, nemalonūs pojūčiai, bet ilgainiui pabrinkę audiniai atsileidžia, pjūvių vietos ima randėti, kol žymės galutinai išnyksta. Svarbu atkreipti dėmesį, kad dėl tinimo po operacijos krūtys dažniausiai atrodo didesnės, sunkesnės ir kietesnės nei tikėtasi. Nauja krūtų forma pilnai nusistovi per keletą mėnesių. 

Taip pat reikėtų planuoti, kad į darbą galėtumėte grįžti po dviejų – keturių savaičių. Rekomenduojama apie du mėnesius vengti aktyvios fizinės veiklos, kad vyktų gijimo procesas tinkamai. Taip pat norint pagreitinti gijimo procesą reikėtų stengtis kelias dienas vengti rankų kilnojimo, kad nepatemptumėte aplink implantą esančių raumenų ir kitų audinių.

Svarbu nešioti šešias savaites tinkamą liemenėlę, kurią suteiksime jums klinikoje. Po operacijos pjūvio vietą saugoti mažiausiai pusę metų nuo tiesioginių saulės spindulių. 

Rezultatai bus matomi iškart, bet dėl tinimo, kurį laiką krūtinė atrodys didesnė ir sunkesnė. Po gijimo proceso galėsite mėgautis gražia ir sau patinkančia išvaizdą ilgą laiką.