Grožis,  Mada

3 nepakeičiami stilingo žmogaus aksesuarai

Stilingas žmogus neprivalo turėti nuo drabužių, aksesuarų ir papuošalų lūžtančios drabužinės. Priešingai – stilius gali būti sukurtas su minimaliu daiktų kiekiu, tereikia tinkamai pasirinkti, atkreipti dėmesį į kokybę ir dėvėti laiku bei vietoje. O šiandien pakalbėsime apie tris stilingus aksesuarus, be kurių, anot stilistų, neišsisuka nei moterys nei vyrai. Tai odinis diržas, laikrodis ir batai.

Odinis diržas yra ne tik vyro, tačiau ir tvirtos verslo moters aksesuaras. Geros kokybės odinis diržas yra derinamas prie tokio pat atspalvio batų, rankinės ir laikrodžio, jei jis su odine apyranke. Kuomet visi šie aksesuarai atrodo suderinti, visas stilius tampa vientisesniu ir patrauklesniu.

Laikrodžiai šiuo metu išgyvena renesansą. Kurį laiką jie buvo primišti ir iškeisti į mobiliuosius telefonus, kompiuterių laikrodžius ir kitus prietaisus. Juk net elektrinė orkaitė laiką rodo – tad nebuvo didelio poreikio nešiotis laikrodį su savimi. Visgi laikas ir ištikimi bei kruopštūs laikrodžių gamintojai išgrynino laikrodžių kelią šiame laikmetyje. Laikrodžiai vyrams yra stiprybės ir statuso simbolis. Pasirenkamas vienas ar keli stilių atitinkantys prabangūs laikrodžiai, kurie priderinti prie kitų aksesuarų ir aprangos. Klasikinį kostiumą vilkintys vyrai renkasi odine apyranke laikrodį, o jaunesni, jaunatvišką aprangos stilių propaguojantys dažniau renkasi tvirtus sportinio stiliaus laikrodžius. Tuo tarpu laikrodžiai moterims tarnauja kaip papuošalas. Pasirenkami aukso, sidabro spalvos apyrankėmis, nedidukai, labiau apyrankes nei laikrodį primenantys aksesuarai, kurie puošia riešą vakarėlių, šventinių pietų metu.

Ne ką mažiau svarbūs ir batai. Daugelis stilistų bei psichologų teigia, jog apie žmogaus supratimą apie madą, stilių ir apie tvarką galima suprasti pažvelgus į jo batus. Tvarkingi, nublizginti, prie kitų aksesuarų (diržo, rankinės ir laikrodžio) priderinti batai parodo, jog žmogus vertina kokybę ir yra atsakingas. Tuo tarpu nuklišę, purvini batai „atsvers“ į blogąją pusę – visa apranga praras žavesį, jei iš po klasikinių kelnių ar dailios suknelės kyšos nuspardyti auliniai.

Tiek laikrodžiai, tiek batai bei diržas yra nepamainomi aksesuarai ir svarbi įvaizdžio dalis. Tad jiems verčiau netaupyti ir rinktis išties kokybiškus produktus.