Grožis

Odos atnaujinimas su PRP procedūra

Kiekvienas žmogus, tiek vyrai, tiek moterys nori atrodyti jauni ir veržlūs. Norint pasiekti, kad veido oda visuomet būtų stangri, reikia nuolat ją prižiūrėti. Grožio klinikose yra atliekamos įvairios procedūros skirtos atnaujinti veido struktūrą, tačiau populiariausia yra PRP procedūra. Kaip atliekama procedūra? Atvykus pacientui į kliniką yra iš jo venos paimamas kraujas. Kraujas apdorojamas specialiame aparate, kuris išskaido kraujo struktūrą ir atskiria trombocitus nuo bendrų kraujo dalelių. Visi atskirti trombocitai yra sukoncentruojami ir paruošiami procedūrai. Profesionalus grožio ekspertas šio trombocitų koncentrato įleidžia į jūsų odą, tose vietose, kuriuose norima atnaujinti odos struktūrą. Koncentratas stimuliuoja odos ląsteles ir jos pradeda greičiau daugintis. Toks procesas atnaujina jūsų odą. PRP procedūra gali būti naudojama ir randų naikinime, pigmentinių dėmių naikinime ir kitose odos probleminėse vietose. Kiek reikia tokių procedūrų? Viskas priklauso nuo grožio klinikos turimos įrangos. Kuo brangesnė ir kokybiškesnė įranga, tuo ji gali atskirti ir padaryti stipresnį trombocitų koncentratą. Kaip jau suprantate, kuo stipresnis koncentratas tuo mažiau procedūrų jums reikės. Bendrai kalbant tokia procedūra atliekama kartą ar du kartus per metus. Daugiau informacijos apie PRP procedūrą rasite šioje internetinėje svetainėje: https://gpklinika.lt/prp/

Kiek kainuoja tokia procedūra?

Viskas priklausys nuo trombocitų koncentracijos. Kuo didesnė jų koncentracija tuo brangiau kainuoja procedūrą. Bendrai galima pasakyti, kad tokia procedūra kainuoja apie aštuonis šimtus eurų. Jeigu bus atliekama PRP procedūra su silpnesnės koncentracijos trombocitų kiekiu, tuomet tokia procedūra gali kainuoti apie tris šimtus eurų.

Kur galima atlikti tokią procedūrą?

Grožio klinikų galite rasti visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tačiau tik nedidelė dalis klinikų turi aukšto lygio techniką ir gali teikti profesionalias grožio paslaugas. Taigi, norėdami susirasti jūsų poreikius atitinkančią kliniką, rekomenduojame pasinaudoti paieškos sistemomis. Čia įveskite atitinkamus raktažodžius ir prieš jūsų akis pasirodys daug internetinių svetainių, kuriuose skelbiama apie tokių paslaugų atlikimą. Pagrindas, kad tokias paslaugas reikia pirkti tik pas patyrusius specialistus, kurie gali garantuoti aukšta atliekamos procedūros kokybę.