Grožis,  Mada

6 geriausi moteriški kvepalai

Ieškote tobulo kvapo moteriškų kvepalų sau ar savo mylimai damai? Rinkoje egzistuoja tūkstančiai įvairiausių kvepalų iš „Versace“, „Calvin Klein“, „Hugo Boss“, „Lacoste“ ir daugybės kitų gamintojų, todėl pasirinkti gali būti sunku. Kad jums būtų bent kiek lengviau, elektroninės parduotuvės Pigu.lt ekspertai sudarė geriausių moteriškų kvepalų sąrašą.

„Tom Ford Black Orchid“ – prabangūs ir neįprasti

Šilti, saldūs ir šiek tiek aštrūs – „Tom Ford“ kurti „Black Orchid“ kvepalai atspindi kažką reto ir neįprasto. Gaivios žemės kvapas persimaišo su meksikietišku šokoladu ir pačiuliu. Viršutinės šių kvepalų natos yra sudarytos iš prancūziško jazmino, juodojo triufelio, juodųjų serbentų ir putojančių citrusinių vaisių. Vidurinės natos sudarytos iš įvairiausių gėlių, tokių kaip orchidėja ar lotosas. Tuo tarpu pagrindą sudaro medžio ir juodojo šokolado kombinacija. Tai yra brangūs kvepalai, bet juos atskirti nebus sunku – jų kvapas yra itin unikalus.

„Versace Bright Crystal“ – jaunatviški, populiarūs ir nebrangūs

Šie „Versace“ kvepalai yra kiek mažiau brangūs ir jie suteiks jums švelnų, malonų ir ganėtinai populiarų, labiau įprastą kvapą. „Versace Bright Crystal“ turi vaisines natas – granatos ir juzai subalansuoti su pikoniais, magnolijomis ir lotosais. „Versace“ sukūrė tiesiog tobulą derinį, kadangi pagrindinės natos yra kiek solidesnės, todėl „Versace Bright Crystal“ išlaiko savo solidumą, kuris yra suderintas su jaunatvišku maksimalizmu.

„Calvin Klein euphoria“ – norintiems išlaisvinti savo seksualumą

Vidutinės klasės „Calvin Klein euphoria“ yra seksualūs, viliojantys ir aistringi kvepalai. Jie skatina jus ir jūsų partnerį atrasti savo intymiausias svajones, norus ir išsilaisvinti iš kasdieninės rutinos. Šie „Calvin Klein“ kvepalai yra saldūs su ryškiais vaisių skoniais, kurie kontrastuoja su labiau paslaptingomis ir egzotiškomis rožėmis, japonų obuolių, žalių lapų, lotų, juodųjų orchidėjų, raudonųjų miškų, juodųjų violetinių ir gintaro natomis. Netgi „Calvin Klein euphoria“ flakonėlis atrodo ypatingai, o šie moteriški kvepalai taip sužavėjo pasaulį, kad netgi buvo sukurta ir alternatyva vyrams – „intense euphoria“.

„Hugo Boss Deep Red“ – stiprioms moterims kvepalai iš praeities

Šie nuostabūs „Hugo Boss“ kvepalai yra sukurti stiprioms ir aktyvioms moterims. Jie yra gana populiaraus vaisių kvapo. Viršutinės „Deep Red“ natos yra mandarinai, juodieji serbentai, raudonieji apelsinai ir kriaušės, vidurinės natos yra tuberozų, frezijų ir imbierų derinys, tuo tarpu pagrindinės natos primena kedrus, muskusą ir vanilę. „Hugo Boss Deep Red“ buvo sukurti 2001-aisiais, tačiau susidaro įspūdis, jog jų kūrėjai, Alain Astori ir Beatrice Piquet, žvelgė į ateitį, kadangi šie kvepalai yra nuostabūs ir šiomis dienomis.

„Ralph Lauren Romance“ – švelnūs ir romantiški

Šie „Ralph Lauren“ kvepalai, savaime aišku, yra romantiški. Jie prideda jūsų gyvenimo momentams intymumo, moteriškumo, tuo pačiu ir tvirtumo. Pasikvėpinus iš pradžių pasklis ypač malonus ir unikalus rožių ir citrusų aliejaus kvapas, vėliau šiai nuostabiai kompozicijai elegancijos akcentą suteiks lotosų, lelijų žiedų ir baltažiedžių našlaičių kvapas, o galiausiai jus švelniai apgaubs pačiulių, briedragių ir muskuso dvelksmas.

„Michael Kors Very Hollywood“ – puikūs kvepalai įprastai dienai

Įsivaizduokite, jog einate Holivudo gatvėmis apsirengusi savo asmeninio dizainerio rūbais. Būtent tokį kvapą ir jausmą jums turėtų suteikti ganėtinai nebrangūs „Michael Kors Very Hollywood“ kvepalai. Jie kvepia gana solidžiai, tačiau tuo pačiu seksualiai. Aromatas susideda iš mandarinų, jazminų, aviečių, gintaro ir vetiverio. Jie puikiai tiks naudojimui dienos metu, tuo tarpu vakarui rekomenduojame rinktis ką nors kito, pavyzdžiui jau minėtus „Ralph Lauren Romance“.