Idėjos namams

Kiek kainuoja kokybiški šilumos siurbliai?

Namo šildymas turi būti padarytas vadovaujantis tarptautiniais standartais. Kiekviename nuosavame name rekomenduojame įsirengti šilumos siurblius. Šie įrenginiai gali ne tik šildyti patalpas, tačiau ir vėsinti ar vėdinti. Kokį įrenginį geriausia pirkti? Šilumos siurbliai yra keletos populiariausių tipų. Pirmiausia tai oras oras šilumos siurbliai. Tokie šilumos siurbliai naudoja orą savo sistemoje. Įrenginys šildo ar vedina patalpas panaudodamas lauke esantį orą. Dar vienas itin populiarus tipas, tai šilumos siurbliai oras vanduo. Tokie šilumos siurbliai yra montuojami tiek daugiabučiuose, tiek nuosavose namuose. Kaip išsirinkti šilumos siurblį? Geriausias būdas tai padaryti, tai konsultuotis su šios srities specialistais. Jeigu peržvelgsite rinkoje esančią pasiūlą, tai pamatysite, kad turime daug kompanijų, kurios parduoda ir montuoja tokius įrenginius. Prieš pirkdami įrenginį pasikonsultuokite su pardavėjais. Išsiaiškinus jūsų namo dydį, šildymo sistemos tipą specialistas iš karto rekomenduos vieno ar kito tipo šilumos siurblį. Daugiau informacijos apie šilumos siurblius rasite: inoterma.lt

Kiek kainuoja šilumos siurbliai?

Priklausomai nuo šilumos siurblio tipo jis gali kainuoti nuo kelių tūkstančių iki keliasdešimties tūkstančių eurų. Viskas priklauso nuo to, kokio tipo šilumos siurblį pirksite. Aišku, kainą taip pat lemia ir gamintojas. Kuo žymesnis gamintojas tuo brangiau kainuos produktas. Tačiau renkantis šilumos siurblį nevertėtų taupyti. Toks įrenginys perkamas ne vieneriems metams. Šilumos siurblys jums tarnaus daugiau nei penkerius metus, todėl rinkitės tik žinomų gamintojų produkciją.

Ar svarbi montavimo paslauga?

Rekomenduojame šilumos siurblį pirkti toje kompanijoje, kuri užsiima ir šilumos siurblių montavimo paslaugomis. Geriausia, kada viena įmonė atlieka visus montavimo darbus. Taip jūs gaunate ilgą garantinį aptarnavimą. Aišku pasitaiko atveju, kuomet šilumos siurblį parduodantis pardavėjas neužsiima montavimo darbais. Tokiu atveju, klauskite gal jis gali rekomenduoti profesionalius montuotojus, kurie atliks visus šilumos siurblio montavimo darbus. Kiek trunka darbai? Jeigu į jūsų namus jau pristatė visą reikiamą įrangą, tai montavimo darbai truks keletą valandų. Kuo daugiau patirties turi montuotojai tuo jie greičiau atliks visus montavimo darbus. Aišku, pasitaiko atveju, kuomet namo savininkas yra nusipirkęs ne vieną šilumos siurblį, tuomet visi montavimo darbai užtruks kur kas ilgiau. Profesionalius montuotojus galite rasite pasinaudoja internetu. Paieškos sistemoje įveskite atitinkamą raktažodį ir jums bus pateikta reikiama informacija.