Idėjos namams

Kaip išlaikyti pozityvią energiją kambaryje?

Teigiama energija yra labai svarbi namuose. Darbas, mokslai, namų ruoša kartais suteikia liūdesį ir nuovargį. Taip pradeda sklisti negatyvi energija. Tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl namuose Jūs negalite atsipalaiduoti, susikaupti ar net rasti motyvacijos kažką daryti. Tad pasitikrinkite, ar Jūsų kambarys atitinka pozityvios erdvės kriterijus. 

Natūrali šviesa

Ar į Jūsų kambarį patenka saulės spinduliai? Verta paminėti, kad tokia šviesa gali padėti pakelti nuotaiką, sumažinti depresijos simptomus ir priversti žmones jaustis daug laimingesniais. Dažniausiai daroma klaida – uždarų žaliuzių ir užuolaidų laikymas visą dieną. Atitraukite jas ir po kiek laiko pastebėsite, kokį teigiamą efektą toks smulkus sprendimas turės. Taip pat patartina dažnai valyti langus, kad būtų kuo mažiau šviesos blokavimo.

Baldų kiekis

Atkreipkite dėmesį į baldų skaičių kambaryje. Ar juos visus naudojate? Rekomenduojama, kad kambarys būtų kuo mažiau užpildytas nereikalingais daiktais. Tad yra 2 variantai. Pirmasis – visiškai pašalinkite iš kambario tai, ko nenaudojate. Taip erdvė atrodys didesnė ir daugiau vietos liks Jums. Antrasis variantas – pakeiskite nenaudojamus gaminius į tokius, kuriuos iš tikrųjų naudosite ir jie skatins teigiamas emocijas. Dvigulės lovos su čiužiniu gali būti puikus pavyzdys.

Meno kūriniai

Reikšmingų meno kūrinių pakabinimas ant sienų prideda norimos pozityvios energijos. Panaudokite mėgstamus dirbinius gerai matomoje vietoje, savo kambaryje. Jie nebūtinai turi būti brangūs, svarbu, kad Jums suteiktų teigiamas emocijas.

Kvapas

Tai yra galingas pojūtis. Daugybe tyrimų įrodyta, kad aromaterapija padeda žmonėms jaustis laimingesniems. Tai pasiekti Jums gali padėti kvapniosios žvakės arba eteriniai aliejai. Išsirinkite sau mėgstamą kvapą ir paskleiskite jį po visą savo kambarį. Pajusite, kaip teigiama energija tvyro ore.

Atidaryti langai

Daugelis žino, kad laiko praleidimas lauke turi daug pranašumų. Tačiau didelę dalį laiko šiuo metu mes praleidžiame viduje. Tad, jeigu Jums yra bloga nuotaika, atidarykite langus, įleiskite į kambarį gaivaus oro. Taip pat, priklausomai kur gyvenate, girdėsite ir gamtos garsus – paukščių čiulbėjimą, liūtis ar medžių ošimą.

Jeigu Jūsų kambarys nebėra ta vieta, kur galima atsipalaiduoti – išbandykite šiuos pozityvios energijos išlaikymo būdus. Jie gali padėti panaikinti tą niūrią atmosferą, kuri yra jaučiama kiekvieną kartą įžengiant į patalpą.