Idėjos namams

Kodėl verta rinktis medines kambario duris

Medinės durys – nesenstanti klasika. Tai vis dar yra populiariausias sprendimas renkantis kambario duris. Medis yra gana universali medžiaga tiek savo fizinėmis savybėmis, tiek ir estetinėmis, todėl taip mėgstama gamintojų ir pirkėjų. Pateiksime pagrindinius argumentus, kodėl verta rinktis medines vidaus duris savo namams.

Medienos tvirtumas

Dažnai pagrindiniu argumentu renkantis medines kambario duris tampa tokių durų tvirtumas. Tinkamai prižiūrimos medinės durys gali tarnauti 20 ir net gerokai daugiau metų. Nors viduje esančios durys nepatiria stipraus išorės veiksnių poveikio, tačiau būtų apmaudu jei po kelių naudojimo metų jos sukryptų ir prarastų pirminę savo išvaizdą. Tiems, kas ieško tvirtų durų, medis yra pats tinkamiausias sprendimas. Kalbant apie medienos įvairovę, verta rinktis ąžuolines duris. Jos ne tik tvirtos, bet ir suteikia interjerui prabangos, didingumo įspūdį.

Kiekvienos durys – vienetinis gaminys

Nėra dviejų vienodų medžio durų. Juk kiekviena lenta turi individualų raštą, savo charakterį, todėl net ir standartizuotai gaminamos durys kaskart atrodo kiek kitaip. Tai aktualu siekiant sukurti išskirtinį, niekur nematytą būsto interjerą. Juk kartais taip norisi išsiskirti iš minios ir neišgirsti svečio sakant „savo namuose pasirinkau tokias pačias duris“.

Medis – puikus izoliatorius

Medžio ląstelėse yra daug oro, todėl bet kokia cirkuliacija per medieną yra labai lėta. Tinkamai parinktos apdailos priemonės dar labiau padidina medienos nepralaidumą. Todėl patalpose su medinėmis durimis vasarą vėsu, o žiemą šilta. Šis pranašumas svarbus tuomet, jei namuose yra žiemą nešildomų patalpų.

Besirūpinantiems ekologija

Medžio durys yra patvarios, todėl kartą įsigijus kokybiškas duris nereikės kas kelis metus pirkti naujų. Medis yra atsinaujinanti gamtos dovana, jo apdirbimo procese nėra naudojama agresyvi chemija, jis neišskiria į aplinką sveikatai žalingų medžiagų.

Rinkdamiesi kambario duris gerai apsvarstykite savo poreikius, sukurkite durų viziją ir sprendimas, kokią medžiagą rinktis, ateis savaime. Jei pasirinksite medines duris – neapsiriksite. „Medžio stilius“ kambario durys iš ąžuolo medienos pasižymi visais minėtais pranašumais ir turi dar vieną svarbią savybę – joms tiesiog neįmanoma atsispirti.