Grožis

Kovojant su celiulitu: sausas odos šukavimas

Ne ne ne, tai ne odos plaukelių šukavimas(kas būtų ne mažiau keista), o odos šukavimas. Jei tai skamba pernelyg keistai, galime šį procesą vadinti sausu odos masažu. Tačiau kaip pavadinsi, taip nepagadinsi – sausas odos šukavimas yra pripažinta priemonė kovojant su celiulitu bei siekiant didžiuotis gražia bei lygia kūno oda. Taigi, apie viską iš pradžių.

sausas-odos-šukavimasOdos šukavimas yra ajurvedinė priemonė, padedanti odai pašalinti sausas negyvas odos ląsteles ir taip suteikianti odai gražesnę išvaizdą. SPA salonuose ši procedūra dažnai atliekama prieš detoksikacijos, liekninimo procedūras. Tačiau tam kad ją atlikti, nereikia nuolat lankytis SPA salonuose, ją galima atlikti ir namuose, trunka iki 10 minučių.

Šiai procedūrai reikia geros kokybės šepečio su natūralaus pluošto tvirtais šeriais. Procedūra atliekama kelis kartus per savaitę, galima ir kasdien, geriau ryte prieš dušą. Šukuoti reikia pradėti nuo pėdų ir sukamaisiais judesiais judėti aukštyn. Esmė – judėti link širdies. Tad šukuojant kaklą, krūtinę, judama žemyn. Šepečiu reikia švelniai trinti odą, nereikia itin spausti, tai neturi būti nemaloni ar skaudi procedūra. Turi jaustis lengvas aštrumas, gali būti švelnus paraudimas, tačiau ne daugiau. Tikslas yra švelniai masažuoti odą ir tuo pačiu pašalinti negyvą odos sluoksnį, o ne sudirginti odą. Negalima šukuoti veido ir jautrių kūno vietų. Po procedūros reikia palįsti po dušu ir nusiprausti.

Šukavimas vadinamas sausu, todėl, kad atliekamas ant sausos odos. Šepetys taip pat turi būti sausas. Ir laikomas sausas.

Toks šukavimas padeda ne tik pašalinti negyvas odos ląsteles, tačiau ir suaktyvina kraujo ir limfos cirkuliaciją, iš organizmo pašalinami toksinai.  Tuo pačiu tai padeda kovoti ir su celiulitu, užkirsti kelią jo atsiradimui bei derinant su kitomis procedūromis jį išnaikinti.