Pasidaryk

Poilsio zonos biuruose, kaip jas įsirengti?

Besikeičianti pasaulėžiūra sparčiai keliasi ir į darbo zonas bei neišvengiamai diktuoja pačias moderniausias biurų tendencijas.Kalbant apie šiuolaikinius biurus, šiandien jie be poilsio zonų yra tiesiog neįsivaizduojami. Tai viena iš svarbiausių detalių, kuri netgi, galima sakyti, tam tikra prasme atspindi ir pačios įmonės sampratą bei požiūrį į darbuotojus. Tai viena iš svarbių šiuolaikinio biuro įvaizdžio detalių.

Daugelis modernių įmonių skiria didelį dėmesį ne tik komfortiškam darbo vietų įrengimui, tačiau ir poilsio zonoms. Tam neretai pasitelkiami, būtent biurų dizaine besispecializuojantys profesionalai, kurie optimaliai ir efektyviai šias zonas paverčia atsipalaidavimo vieta darbuotojams.

Tiesa, klaidinga manyti, kad tokios vietos tik blaško darbuotojus ir skatina juos piktnaudžiauti. Praktika rodo, jog šias sritis darbuotojai dažniau išnaudoja ne asmeniniam poilsiui, bet individualiems darbiniams pokalbiams ar konferenciniam telefoniniam pokalbiui. Pasak specialistų, galimybė keisti darbo poziciją ir vietą, tik dar labiau skatina produktyvumą bei mažina nuovargį.Todėl daugelis darbuotojų tai vertina kaip papildomą pridėtinę vertę.

Poilsio zonų įrengimas labai priklauso nuo pačių biuro erdvių galimybių. Kartais jos projektuojamos visai šalia darbo vietų, o kitais atvejais – kaip atskiros erdvės atskiroje patalpoje. Biuro baldų gamintojai taip pat efektyviai prisitaiko prie bet kokių įmonės poreikių, todėl ir baldų, skirtų poilsio zonoms, asortimentas siūlomas pats įvairiausias.

Visų pirma, teikiamas dėmesys šių baldų funkcionalumui, patogumai ir lengvam pritaikymui prie erdvės ir darbuotojų poreikių. Siūlomi tiek įprasti vienviečiai ar su daugiau vietų minkštasuoliai, foteliai, tarpusavyje jungiami daugiakampiai pufai ir kitokie moderniausi baldų sprendimai. Visa tai leidžia sukurti komfortišką ir patrauklią aplinką, bet kokiam biuro interjerui. Apie šiuos ir panašius sprendimus galima rasti daugiau informacijos, o esant poreikiui kreiptis į šios srities profesionalus.