Laisvalaikis

Geriausios idėjos vasaros poilsiui Lietuvoje

Daugumos mūsų pirma mintis prasidėjus vasarai – atostogos ir poilsis. Atėjus laikui, vieni ilgiau, kiti trumpiau, bet pagaliau galėsime atsipūsti nuo darbų, pailsėti ir nors kuriam laikui pamiršti rūpesčius ir įtemptą gyvenimo ritmą. Planuojant poilsį Lietuvoje, be abejo iškyla klausimas – ką pasirinkti? Tad dalinamės geriausiomis vasaros poilsio Lietuvoje idėjomis!

  • Ramus poilsis sodyboje

Atostogos kaimo turizmo sodyboje ar poilsis prie ežero nameliuose yra vienas populiariausių atostogų būdų. Šį variantą renkasi norintys ramaus poilsio gamtos apsuptyje. Norintiems patirti ne tik užmiesčio ramybę, dažniausiai šias paslaugas teikiantys atstovai gali pasiūlyti ir vietoje esančias pramogas, tokias kaip jodinėjimas žirgais, galimybė paplaukioti valtimi ar vandens dviračiais.

  • Aktyvus poilsis

Norintiems įspūdžių ir aktyvaus poilsio galima rinktis įvairias Lietuvoje siūlomas aktyvesnio laisvalaikio pramogas. Populiariausios iš jų yra plaukiojimas baidarėmis, irklentėmis, dviračių žygiai, žygiai pėsčiomis po regioninius parkus. Šių kelionių trukmė gali būti nuo 1 dieną trunkančių išvykų iki kelių dienų žygio su nakvyne palapinėse. Tad pasirinkus pavyzdžiui, vienos dienos aktyvų plaukiojimą baidarėmis, jį galima puikiai suderinti su apsistojimu netoli esančioje kaimo turizmo sodyboje likusiai atostogų daliai.

  • Edukacinės kelionės

Edukacinės ar pažintinės kelionės ypač tinkamos atostogaujantiems su vaikais. Šių išvykų metu sužinoma ne tik įdomių, bet ir naudingų dalykų. Tai gali būti smagus laikas bityne su pasakojimais apie bites, žvakių liejimu ir medaus degustacija ar dalyvavimas tikros ruginės duonos kepimo procese kaimo sodyboje.

Įvairių pažintinių ar aktyvaus laisvalaikio kelionių pasirinkimas Lietuvoje gausus. Tereikia išsirinkti tinkamiausią variantą ir susiplanuoti poilsį. Priimtiniausią poilsio būdą ir vietą pasirinkite atsižvelgdami į keliaujančiųjų pomėgius, aktyvumą, amžių. Visi poilsio būdai turi savų privalumų, tereikia atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius.