Idėjos namams

Populiariausios dažų spalvos 2020

Vienas iš pačių paprasčiausių, greičiausių ir pigiausių būdų atnaujinti savo būsto interjerą ir suteikti namams daugiau gaivumo yra naujais dažais perdažytos būsto vidaus sienos – nepaisant to, ar kalbėtume apie miegamąjį, svetainę, ar vonios kambarį.

Kadangi sienų spalvą bet kuriuo metu galima pakeisti, o spalvų paletės gali būti pačios įvairiausios, tai taip pat tampa ir tobula priemone, kurios dėka galima žengti koja kojon su naujausiomis būsto interjero tendencijomis. Todėl įdomu ir naudinga pažvelgti į tai, kokios dažų spalvos yra pačios populiariausios 2020 m.

Klasikinė mėlyna

Interjero dizainerių teigimu, 2020 m. klasikinė mėlyna spalva yra viena iš populiariausių. Tai yra labais stabili, rami ir susitelkti padedanti spalva. Be to, savo namų sienas nusprendus nudažyti klasikine mėlyna spalva galima labai lengvai priderinti ir kitas interjero detales. Klasikinė mėlyna gali būti tobulu pasirinkimu jūsų miegamojo kambario sienoms.

Balta

Tai dar viena didžiulio populiarumo šiemet sulaukianti dažų spalva, kuri puikiai priderinama bet kokio stiliaus būsto interjere. Tačiau šiuo atveju balta spalva neturėtų būti suprantama vien tik kaip „balta“. Baltos spalvos paletė taip pat yra pakankamai plati ir savo namams galima lengvai pritaikyti labai skirtingus baltos spalvos atspalvius. Tai namams suteikia daugiau „šviežumo“, didesnės gaivos ir daugiau „tvarkos“.

Rausva

Dar 2016 m. interjero pasaulyje galėjome matyti sparčiai populiarėjant rausvai spalvai. Ir tai neilgai trukus tapo tikrų tikriausiu interjero dizaino fenomenu. Tačiau nepaisant to, kad praėjo jau ketveri metais, rausva spalva ir šiemet yra labai populiarus interjero sprendimas. Pasirinkus rausvą dažų spalvą skirtingoms būsto erdvėms galima suteikti modernų ir šiltą pojūtį. Be to, reikėtų kalbėti ne tik apie būsto sienas, tačiau ir apie baldus – ši spalva tobulai tinka jų atnaujinimui.

Deginta oranžinė

Degintos oranžinės spalvos dažai – tai labai modernus ir išskirtinis sprendimas, kuris kiekvieniems namams gali suteikti savitą žavesį. Ją galima drąsiai naudoti tiek lauko durims, tiek ir svečių vonios kambariui. Tai daugiau išskirtinumo ir originalumo suteikiantis sprendimas.