Idėjos namams,  Pasidaryk

Kaip sukurti jaukius namus nuomojamame būste? Idėjų galerija.

Butų nuoma įdomus reiškinys – visi žino, jog tai laikina, tačiau norisi įsikurti taip, tarsi gyventum amžinai. Kita vertus, gyvenimas nesustoja išsinuomavus būstą, tad ir noras gyventi gražiai, pasipuošti, susikurti jaukų kampą, visada norisi. Kaip tai padaryti subtiliai, kuomet vietos mažai, o ir griauti sienų šeimininkas neleido? Pateikiame keletą įdomių idėjų kaip sukurti jaukią ir malonią atmosferą ten kur gyveni.

Norisi miegoti karališkoje lovoje, o bute yra tik paprastutė lova? Įrenk lovos atramą, kuri sukurs stilių visam kambariui. Tereikia standaus kartono plokštę iškirpti kaip lovos atramą, apklijuoti pasirinkto dekoro tapetu, dovanų popieriumi ar tiesiog gražiai nutapyti.

nuomojama

Vienspalves ir blankias kambario sienas galima pagyvinti paprastu būdu – su washi tape dekoratyvine juostele. Kaip matai iliustracijoje, tai gali būti didelės konfeti stiliaus dekoracijos, su juostelėmis galima padaryti ir kolonas, pakabinti nuotraukas, o lipni juosta puikiai atliks rėmelio vaidmenį, gali išraityti įvairiausius ornamentus ir visokias kitokias grožybes.

nuomojama2
nuomojama3
washi6
washi4
washi3
washi2
nuomojama5

 

Jei šeimininkas jokiais būdais neleido gręžti nuomojamame bute sienose skylių, o taip norisi, tuomet įsigyk faneros, medienos plokštę, nudažyk norima spalva ir kalk kiek tik nori vinių! Atremk į sieną ir turėsi nuosavą pakabų vietą įvairiems daikčiukams.

nuomojama4

Augink gėlės. Niekas taip nesuteikia namams jaukumo, kaip natūrali žaluma. Ant virtuvės palangės vietą gali rasti ir auginami svogūnų laiškai – ir žaluma, ir nauda.

nuomojama6

Idėjomis pasidalino Nekilnojamasturtas.lt – butų nuoma Vilniuje.