sukneles
Mada,  Šventės

Proginės suknelės išleistuvėms: kokias klaidas daro abiturientės?

Dauguma abiturientų galvoja, kad mokyklos baigimas yra vienas reikšmingiausių įvykių jų gyvenime, todėl jam ruošiasi ilgai ir atsakingai. Tad nieko nuostabaus, kad suknelės išleistuvėms užima išties išskirtinę vietą, o jų paieškos prasideda dar gerokai prieš mokyklos baigimą. Visgi, kai pasirinkimas toks platus, suknelės internetu gali būti įsigyjamos kelių mygtukų paspaudimu, suklysti gana paprastai. Taigi, kokių suknelių geriau nesirinkti mokyklos baigimui.

  • Ilgos proginės suknelės. Ilgos suknelės atrodo išties prabangiai ir rafinuotai, tačiau, kai tau yra 18-19 metų, vertėtų rinktis kiek lengvesnį ir jaunatviškesnį stilių. Suknelės ilgis iki kelių yra optimaliausias ir bene universaliausias pasirinkimas, kuris puikiai tinka įvairaus sudėjimo ir ūgio merginoms. Be to, reikia atminti, kad ilgos suknelės alsuoja elegancija, kuri kyla iš moters vidaus ir ateina su metais bei gyvenimiška patirtimi, todėl jauna mergina apsirengusi ilga suknele gali atrodyti šiek tiek kvailai ir gremėzdiškai.
  • Per atviros suknelės. Skeltukas iki šlaunies, gili iškirptė ar stipriai apnuoginta nugara atrodo išties seksualiai, tačiau juk tai mokyklos baigimo šventė, o ne audringas vakarėlis naktiniame klube! Kai kurios šiuolaikinės merginos gali ir nesutikti, tačiau kuklumas puošia dailiosios lyties atstoves. Tad išsaukiančių rūbų reiktų vengti, geriau pirmenybę teikti klasikai, švarioms ir lengvoms linijoms. Graikiško stiliaus proginės suknelės– puikus pasirinkimas ir smulkaus, ir stambesnio sudėjimo merginoms, o svarbiausia, kad jos visada yra madingos ir puikiai išlaiko elegancijos bei seksualumo balansą.
  • Žvyneliais dekoruotos suknelės. Žvyneliai bei kiti blizgučiai talijos ar pečių srityje – žavingas išleistuvių suknelės akcentas, tačiau, jei visa suknelė nusieta mirguliuojančiais papuošimais, vargu ar atrodysite žaviai. Tokia suknelė tiesiog per daug iššaukianti mokyklos išleistuvėms, todėl reikia atminti, kad mažiau kartais reiškia daugiau. Beje, ši taisyklė galioja ir papuošalams: nepersūdykite „susikabinusi“ visus aksesuarus iš savo papuošalų dėžutės.

Taigi, suknelės išleistuvėms turi dvelkti lengvumu ir paprastumu. Niekada neprašausite pasirinkusios klasiką. Tiesa, svarbu atkreipti dėmesį ir į spalvas: raudona, juoda, bordo – tai brandžios moters spalvos, jaunai merginai puikiai tinka kreminė, rožinė, persikinė, levandos bei ryškesnės spalvos.