Laisvalaikis

Ratiniai, vikšriniai ir teleskopiniai krautuvai

Ratiniai krautuvai

Nedideliuose ūkiuose naudojami krautuvai, https://www.elremta.lt/lt/shop/krautuvai montuojant juos prie traktoriaus, o dideliuose ūkiuose reikia rinktis krautuvus, kurie turi didesnę variklio galią ir kelimo aukštį. Ratinius krautuvus galima rinktis pagal gamintoją, tipą ir modelį. Stambiuose ūkiuose taikomi frontaliniai ratiniai krautuvai, ypač manevringos, greitos krovimo mašinos, ant frontalinio ratinio krautuvo sumontuota teleskopinė strėlė, pritaikyta atlikti pakrovimo darbus statybose ir žemės ūkyje.

Vikšriniai krautuvai

Žemės ūkio darbuose naudojami vikšriniai krautuvai, jie nuo ratinių krautuvų skiriasi savo pločiu, galingumu, naudojami vikšrai ir turi didesnę traukimo galią. Tinka naudoti esant molingam dirvožemiui, traktoriaus buksavimas nedidelis, juo dirbant sutaupomas degalų kiekis,

Teleskopiniai krautuvai

Teleskopiniai krautuvai ypatingai praktiški dėl savo manevringumo. Jo vairavimo kryptis lengvai pakeičiama automatiškai perjungiant, išlyginus ratus. Krautuvai yra stiprūs, komplektuojami su galingais varikliais, masyviais tiltais ir išmania hidraulika. Teleskopinių krautuvų tipai yra komplektuojami nuo trijų tonų kėlimo galios iki  dešimt metrų kėlimo aukščio. Juos plačiai galima taikyti pramonėje, stambiame ūkyje, statyboje. Šių krautuvų kabinos yra saugios ir patogios, stiklai nuvalomi, šildomi ir nerasoja. Garso ir vaizdo įspėjimo sistema operatoriui praneša apie esamą situaciją: apie variklio alyvos slėgį, apie aušinimo skysčio temperatūrą, vandenį degaluose, oro filtrą, akumuliatoriaus įkrovimą ir kt.

Kaip išsirinkti krautuvą ?

Renkantis krautuvą reikia žinoti kokius darbus ruošiates atlikti, koks bus reikalingas variklio galingumas, kokio svorio ir į kokį aukštį galėsit krovinį pakelti. Jeigu bus reikalinga išsamesnė informacija kreipkites į parduotuvės specialistus, jie visada patars ir padės išsirinkti, galima pasinaudot elektronine parduotuve, tenai matysite krautuvų modelius, jų atliekamas funkcijas ir palyginti kainas.