Laisvalaikis

Siuntų pristatymas į Norvegiją

Dauguma lietuvių, gyvenančių Norvegijoje su nekantrumu laukia lauktuvių iš savo artimųjų, esančių Lietuvoje. Tam, kad siuntos pristatymas neprailgtų, rekomenduojame pasinaudoti skubių siuntų kurjerio paslaugomis. Ypač švenčių laikotarpiu skubių siuntų paslauga yra itin populiari. Tad jei norite nustebinti savo draugus ar artimuosius netikėtomis dovanomis, skubiai nusiųsti jiems reikalingus daiktus, dokumentus ar lauktuves iš namų tikrai verta ja pasinaudoti.

Siuskpigiau.lt kurjerių komanda pasirūpins siuntos saugumu, siuntimu ir pristatymu nuo durų iki durų. Jums tereikia užpildyti užklausos formą ir nurodyti kryptį bei siuntos gavėjo adresą ir siunta bus paimta jums patogiu metu ir pradės savo kelionę į Norvegiją. Visą informaciją, susijusią su siuntos būsenomis jūs galite stebėti realiu laiku ar nurodžius elektroninį pašto adresą, gauti informacinius laiškus.

Tačiau tam, kad jūsų lauktuvės ir dovanos liktų nesugadintos bei saugiai pasiektų adresatą, reikėtų tinkamai jas supakuoti. Geriausia, kad siunta būtų stabili, supakuota taip, kad neturėtų jokių aštrių kampų ar atsikišimų, kad transportuojant nebūtų galima jos užsikabinti ir taip susigadinti. Geriausia, tuomet būtų siuntą supakuoti panaudojus burbulinę plėvelę, granules, putplastį ar oro pagalvėles, kurios padėtų didesnėje pakuotėje stabilizuoti siuntą. Už tai kaip supakuosite siuntą, esate atsakingi jūs, nes jei ji bus netinkamai supakuota, tuomet gali būti sugadinta ir jūs neteksite teisės kreiptis dėl kompensacijos į siuntų tarnybą.

Svarbiausia reiktų prisiminti tai, kad siunta turi būti sutvirtinta lipnia juosta per visą perimetrą, bent trijose vietose, o ant siuntos turi būti užklijuotas siuntos lipdukas su jūsų kaip siuntėjo duomenimis. Toliau viskas priklauso nuo jūsų galimybių ir fantazijos, tačiau geriausia būstų siuntą pakuoti į dėžę, o daiktus joje stabilizuoti, kad neliktų tuščių tarpų, nes taip garantuosite, kad siunta pasiek savo tikslą nesugadinta.