Pasidaryk,  Šventės,  Velykos

Stalo dekoravimas: 65 įkvepiančios ir pavasariu kvepiančios idėjos

Pavasaris, bundanti gamta ir sugrįžtanti energija – natūralu, jog norisi puoštis ir puošti namus ir ypač per šventes. Didžiausia pavasario šventė Velykos, todėl šioje idėjų galerijoje tikrai netrūks margučių, zuikučių ar kitų su Velykomis susijusių dekoracijų.

Stalo dekoravimas – vienas svarbiausių bet kurios šventės darbų, nes parodo ne tik namų šeimininkų meninius sugebėjimus bei stiliaus suvokimą, tačiau ir padeda sukurti nuotaiką. Be šventinių dekoracijų visos šventės būtų vienodos, neišskirtinės. O pasitelkus dekoracijas, kiekvieną kartą šventinis stalas atrodytų vis kitaip, nors ant jo ir visada būtų lygiai toks pats maistas.

Yra ne vienas būdas dekoruoti šventinį stalą. Pirmiausia, pasitelkiamos gėlės. Pavasarį jų tikrai netrūksta, o po žiemos visi tikrai pasiilgę žydėjimo. Velykoms itin tinka narcizai, tulpės. Gėlių kompozicijas galima pagyvinti margintais kiaušiniais. Antras pagal svarbą dekoro elementas – stalo serviravimas, servetėlių pateikimas. Zuikučio forma išlankstytos servetėlės neleis suklysti, jog atvykote į Velykų šventę. O ir pats maistas gali būti specialiai dekoruotas. Taigi reikia fantazijos, kurios tikiuosi įkvėpė ši idėjų galerija.