Laisvalaikis

Svarbiausios priemonės veido priežiūrai

Kai kurias priemones moterims tiesiog būtina turėti. Visos besirūpinančios savo išvaizda bei veido odos būkle, turi kosmetinėje svarbiausius produktus, kurie padeda išlaikyti odą spindinčią ir sveiką. Nors kiekvieno žmogaus grožio ritualų rutina skiriasi, tačiau yra priemonių, kuriomis greičiausiai naudojasi kiekviena moteris ir jos itin veiksmingos ir svarbios veido odos priežiūrai. Straipsnyje išvardinsime populiariausias priemones – pasitikrinkite ar jos yra ir jūsų kosmetinėje ar vonios kambario lentynoje.

Grožis visuomet prasideda nuo dailios, išpuoselėtos odos, todėl kosmetika nuolat kuriama odai. Vienos priemonės puikiai drėkina, kitos valo, suteikia švytėjimo arba maitina. Visų priemonių reikiamybė dažnai priklauso nuo odos tipo ir turimų poreikių. Bet kokiu atveju visada rekomenduojama prieš dedant ant veido dekoratyvine kosmetiką, nepamiršti odą tinkamai jai paruošti.

Viena iš populiariausių veido odos priežiūrai skirtų priemonių yra micelinis vanduo. Jo populiarumas labai išaugo per pastaruosius kelis metus, todėl dabar būtų keista, jei kuri moteris būtų jo neišbandžiusi. Odos valymas labai svarbus, kadangi nešvarumai, makiažo likučiai gali užkimšti poras, būti spuogelių priežastimi. Būtent micelinis vanduo leidžia nesunkiai ištraukti visus ant odos esančius nešvarumus. Jis tinka ir jautriai odai, nes yra visiškai neagresyvi priemonė. Šis vanduo veikia kaip magnetas, todėl oda nuvaloma idealiai. Jei iki šiol micelinio vandens neišbandėte, tuomet įsigyti jį galite www.kosmetikosparduotuve.lt.

Po sunkesnio makiažo ar treniruotės, svarbu po micelinio vandens panaudoti ir prausiklį. Labai svarbu rinktis kokybišką prausiklį, kuris būtų be muilo ir nekenktų bei nesausintų jūsų odos. Prausiklis padės pašalinti nešvarumus, jei veido oda per dieną buvo ypač užteršta. Geriausia, jei prausiklyje nėra stiprių kvapų bei SLS.

Veido kaukės ypatingai reikalingos brandžią ir sausą veido odą turinčioms moterims. Tai padeda atgaivinti veido odą, nes tokia priemonė veikia intensyviai ir greitai. Jei pastebėjote, kad veidui pradeda trūkti drėgmės, tai puikus produktas, kuri verta turėti savo kosmetinėje. Kaukę reikia rinktis pagal savo odos tipą, taip pavyks sulaukti geriausių rezultatų, už kuriuos jūsų oda tikrai padėkos.

Kokias kosmetikos priemones verta turėti vonios kambaryje?

Veido odos priežiūrai yra sukurta begalė priemonių, kurios padeda puoselėti savo grožį. Kai kurios iš jų yra labai reikalingos mūsų odai, o kai kurios tikrai nėra būtinos. Taip pat skirtingi žmonės gali mėgti ir skirtingas priemones, o kai kurias priemones tenka naudoti pagal savo veido odos tipą. Bet kokiu atveju tikrai verta žinoti kokios priemonės privalo atsirasti jūsų vonios kambaryje – taip galėsite džiaugtis spindinčia ir skaisčia oda.

Sveikos odos pagrindas greičiausiai yra švara, todėl vienas iš pagrindinių dalykų ką reikia daryti kasdien, tai tam tikromis priemonėmis odą nuvalyti. Nešvarumai sukelia bėrimus, paskatina spuogų atsiradimą ir užkemša poras, o tai tikrai nepaveikia veido odos teigiamai. Kad to išvengti verta naudoti valomuosius pienelius, toniką, micelinį vandenį ar prausiklį. Kartais naudojamos net dvi ar trys iš šių priemonių. Pasirinkti kas tinka labiausiai reikia pagal tai, kas patogu ir veiksminga būtent Jums. Micelinis vanduo greičiausiai yra pati universaliausia priemonė, nes tinka ir jautrios odos savininkėms. Nešvarumus šis vanduo ištraukia beveik idealiai, todėl po jo naudojimo su vandeniu veido plauti nebereikia. Jei mėgstate sunkesnį makiažą, tuomet prausiklis tikrai pravers – svarbiausia, kad jis būtų be sausinančių ingredientų. Venkite prausiklių su muilu.

Drėkinantis kremas greičiausiai ir taip yra kiekvienos moters vonios kambaryje. Nesvarbu kokio tipo jūsų oda, nes kremų tikrai galima rasti pritaikytų net ir labai lepiai odai. Jei vis dar neradote tobulo varianto, didelį pasirinkimą galite rasti internetinėje parduotuvėje –  www.kosmetikosparduotuve.lt. Drėkinančius kremus reikia naudoti ant labai švarios odos kol ji dar drėgna. Puiku, jei prieš kremą nepamirštate pasilepinti ir pamėgtu serumu. Šaltuoju metų laiku linkusiai sausėti odai verta pirkti šiek tiek riebesnius kremus, kurie turėtų daugiau maitinamųjų medžiagų – tai padeda išvengti odos pleiskanojimo. Puiku, jei naudojate ir naktinį kremą, kuris oda pasirūpina kol miegate. Naktiniai kremai dažniausiai būna su daugiau naudingų medžiagų, nes kol ilsimės oda ir toliau dirba, tad medžiagos įsisavinamos dar lengviau ir geriau.