Sveikata

Sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys dalyvaus neformaliame ES sveikatos ministrų susitikime

Liepos 27-28 d. sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) sveikatos ministrų susitikime Las Palme (Ispanija). Jį organizuoja ES Tarybai šį pusmetį pirmininkaujanti Ispanija.

Liepos 27-28 d. susitikime ES valstybių narių ministrai, atsakingi už sveikatos klausimus, diskutuos apie skaitmeninę sveikatą. Ministrai aptars piliečių galimybes lengvai prieiti prie savo elektroninių sveikatos duomenų, sveikatos duomenų pasiekiamumą moksliniams tyrimams ir plėtrai. Susitikimo metu taip pat vyks diskusija dėl psichikos sveikatos gerinimo ES.

Diskusijos metu ministrai pasikeis nuomonėmis, kaip valstybės narės gali prisidėti prie psichikos sveikatos integravimo į visas politikos sritis ir pagerinti psichikos sveikatos problemų turinčių žmonių prieigą prie psichikos sveikatos priežiūros paslaugų, kaip valstybės narės ir ES gali toliau prisidėti prie psichikos sveikatos gerinimo Europoje.

Paskutinį kartą A. Dulkys su kolegomis iš Europos buvo susitikęs birželio mėnesį, kai dalyvavo ES Užimtumo, socialinės politikos, sveikatos ir vartotojų reikalų tarybos posėdyje Liuksemburge.

SAM Komunikacijos skyrius

Pranešimą paskelbė: Jūratė Baltinaitė, LR Sveikatos apsaugos ministerija