Laisvalaikis

„Tez Tour“ skelbia papildomus skrydžius į Kretą ir Peloponesą

Šią savaitę sustojus skrydžiams į Bulgariją, didinamas poilsinių kelionių pasirinkimas Graikijos kryptimi. Šiuo metu šalis itin sėkmingai valdo Covid-19 ligos plitimą, epidemiologinė situacija yra gera, tad daugeliui norinčiųjų atostogauti užsienyje dar šiemet, Graikija tampa bene patraukliausia alternatyva.

„Tarp poilsiautojų iš Lietuvos Graikija – itin populiari. Ir jei liepos pradžioje skelbėme apie 6 skrydžius per savaitę, tai jau ateinančią savaitę pridedami papildomi skrydžiai į Kretos salą ir Peloponesą,“ – sakė Inga Aukštuolytė, tarptautinio kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ Rinkodaros ir ryšių su visuomene skyriaus vadovė. 

Papildomas lėktuvas į Kretą kyla jau šį ketvirtadienį, liepos 16 d. – šis skrydis ketvirtadieniais išlieka iki pat rudens. Į Peloponesą tai pat pridedama papildomų reisų šeštadieniais nuo liepos 11 dienos. Jei paklausa Graikijai neslops ir neatsiras daugiau alternatyvių atostogų krypčių, kelionių pasiūla į Peloponesą, Kretą ir Rodą bus didinama visą likusią vasaros dalį. Taip pat reguliariaisiais skrydžiais organizuojamos poilsinės kelionės į Graikijos Korfu salą.

Dėl anksti paskelbto ir itin griežto karantino, kuris dabar jau atšauktas, viena saugiausių atostogų krypčių laikomas Kipras – į salą taip pat organizuojamos poilsinės kelionės, pasitelkus atnaujintus reguliariuosius skrydžius. Kipras atšaukė anksčiau galiojusį reikalavimą atvykus į šalį turėti ne vėliau kaip prieš 72 val. atliktą Covid-19 testą.

Svarbu prisiminti, jog vykstantieji į Graikiją prieš kelionę privalo užpildyti specialią anketą (https://travel.gov.gr/#/), kurioje nurodomi kontaktiniai duomenys. Pagal pateiktus duomenis keliautojas gauna QR kodą, kurį privalo turėti atvykęs į šalį mobiliajame telefone ar atspausdintą. Jei reikalinga, vietoje gali būti atliktas Covid-19 testas.  

„Graikijoje praktiškai visose viešose uždarose patalpose reikalaujama dėvėti kaukes. Taip pat kaukių reikia ir lėktuve bei oro uoste, tad poilsiautojai kviečiami išlikti budrūs, – sakė „Tez Tour“ atstovė. – Poilsiautojų saugumas – aukščiausias mūsų bendrovės prioritetas“.

Pranešimą paskelbė: Inga Aukštuolytė, UAB Tez Tour
„Tez Tour“ skelbia papildomus skrydžius į Kretą ir Peloponesą