Sveikata

Tomas Kibildis vadovaus „Euroapotheca“ priklausančiam Švedijos vaistinių tinklui „Apoteksgruppen“

Tomas Kibilidis, ilgametis internetinės maisto prekybos „Barbora“ vadovas, šiuo metu vadovaujantis „Euroapotheca“ verslo plėtrai, užims svarbų postą Švedijoje. Jis paskirtas vadovauti „Euroapotheca“ priklausančiai „Apoteksgruppen“ – beveik 200 vaistinių jungiančiam tinklui. Nuo kovo vidurio T. Kibildis taip pat taps „Euroapotheca“ valdybos nariu.

Generalinio direktoriaus pareigose Tomas Kibildis pakeis Sara Mohammar, kuri švedų vaistinių tinklui vadovavo nuo 2019 m. balandžio mėnesio.

„Sara Mohammar padarė didelį darbą vadovaudama „Apoteksgruppen“ itin svarbiu pereinamuoju etapu, kurio metu iš valstybinės bendrovės tinklas tapo struktūruota verslo organizacija. Esame dėkingi Sarai už jos nepaprastai svarbų indėlį ir linkime sėkmės tolimesniuose planuose“, – sako Laimonas Devyžis, „Euroapotheca“ generalinis direktorius. – „Šiandien „Apoteksgruppen“ pradeda naują etapą ir turi ambicijų toliau stiprinti savo pozicijas rinkoje, plėsti verslą, taip pat ir internetinės prekybos srityje, bei rasti daugiau sinergijos su seserinėmis rinkomis. Neabejojame, kad Tomo lyderystės gebėjimai ir ilgametė patirtis dirbant mažmeninės prekybos versle padės siekti šių tikslų“.

T. Kibildis mažmeninės prekybos srityje dirba daugiau nei 12 metų. Jis šešerius metus buvo „Akropolio“ rinkodaros direktorius, taip pat vadovavo išvystant internetinės maisto parduotuvės „Barbora“ paslaugą Lietuvoje bei išplėtė ją į gretimas Baltijos šalių rinkas, ėjo „Maxima grupės“ valdybos nario pareigas.

„Esu dėkingas akcininkams už išreikštą pasitikėjimą. Pastaraisiais metais „Apoteksgruppen“ patyrė didelius pokyčius, o jos komandos įdėtos pastangos jau pradeda duoti rezultatų. Žengdami į naują įmonės plėtros etapą sieksime kurti dar didesnę vertę ir geresnę paslaugą klientams, rūpintis darbuotojų gerove ir kartu su verslo partneriais kurti naujas galimybes“, – sako T. Kibildis.

„Euroapotheca“ iš Švedijos valstybės ir privačių franšizinių vaistinių savininkų „Apoteksgruppen“ perėmė 2018 m. pradžioje. Nuo to laiko „Apoteksgruppen“ iš 114 nepriklausomų vaistinių tapo integruotu vaistinių tinklu. Šiuo metu jame veikia 191 vaistinė ir dirba daugiau nei 760 darbuotojų.

„Euroapotheca“ yra tarptautinė vaistų mažmeninės ir didmeninės prekybos verslo grupė. Grupė jungia 670 vaistinių ir vienija beveik 3900 darbuotojų penkiose šalyse – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje ir Lenkijoje. „Euroapotheca“ priklauso „Vilniaus prekybos“ grupei – vienai didžiausių prekybos įmonių Vidurio Europoje.

Pranešimą paskelbė: Žilvinas Bružas, Integrity PR