Sveikata

„Kilo“ kokteilis man tikrai padeda mesti svorį

Dėl svorio kompleksavau nuo pat paauglystės. Žinoma, dažniausiai skųsdavausi, tačiau nieko nesiimdavau, kad pakeisčiau susiklosčiusią situaciją. Kiekvienas bandymas pradėti sportuoti arba sveikai maitintis buvo lydimas ašarų pakalnės. Esu neištverminga, greitai pasiduodu, tad suvokiau, jog turiu ieškoti kiek lengvesnių būdų, kurie galėtų padėti pasiekti norimą rezultatą. Skamba kaip iš pasakos, tačiau manau, kad atradau inovaciją, kuria rekomenduoju pasinaudoti ir jums.

Pradėjusi vartoti maisto pakaitalą „Kilo“ kokteilį svėriau 80 kilogramų (ūgis 165). Turėtumėte įsivaizduoti, jog to griebiausi kaip paskutinio šiaudo. Pradžioje viskas skambėjo kiek neįtikimai… Kaip galima gauti visas reikalingas medžiagas, tačiau suvartoti kur kas mažiau kalorijų išgėrus vien paprasčiausią kokteilį?.. Galbūt todėl mane tai paskatino domėtis ir ieškoti papildomos informacijos. Nustebau. Pasirodo, tai jau gana seniai žinoma, tik informacija manęs paprasčiausiai nepasiekė. Štai jau kurį laiką geriu „Kilo“ kokteilius vietoj vakarienės ir sugebėjau numesti net penkis kilogramus. Svarbiausia, kad vakarais nesijaučiu išalkusi. Ir nebereikia nei keptų bulvių, kepsnių ir net pyragėlių 10 valandą vakaro… Juolab, po dviejų savaičių gėrimo keliavau pas gydytojus pasitikrinti sveikatos. Rezultatai – puikūs. Panašu, jog informacija ant pakuotės, kurioje akcentuojama, kad pavyks gauti visas reikalingas medžiagas yra tikrų tikriausia tiesa. Pasikonsultavau su gydytojais ir jie atskleidė paslaptį – dažniausiai nutunkama per daug prisivalgius vakare, o ne per pusryčius ar pietus (kurių ne visada būna laiko pavalgyti, beje).

Įdomu tai, kad gerdama kokteilius pastebėjau ir savo fizinio aktyvumo pokyčius. Jaučiuosi kur kas žvalesnė, net laimingesnė. Normalu, kadangi mano organizmas gavo seniai įsisavintų vitaminų (nesu didžiausia daržovių mėgėja). Šiuo metu esu užsibrėžusi tikslą pasiekti 55 kilogramus. Svorio dar liko nemažai, tačiau kuomet jo metimo būdas toks skanus ir sveikas – tikras malonumas tai daryti. Svarbiausia, kad kaina „įkandama“. Netgi sakyčiau kur kas patrauklesnė nei nuolatinis daržovių ir vaisių pirkimas ekologiškuose turgeliuose.

Rekomendavau savo draugėms. Šiuo metu mes save vadiname „Kilo“ kokteilių asėmis. Žiūrėsiu, kaip kilogramai kris toliau, o šiuo metu džiaugiuosi atradusi šį sprendimą.

Agnė P., studentė

Vilnius