Šventės

Valentino diena – idealiausias metas išbandyti meilės burtus

Sakoma, jog visos moterys – raganos. Užuot kramsnojusios bandeles ir ašarodamas dėl nelaimingos meilės (ar šios nebuvimo), atkakliai tikrindamos Nepasiekiamojo Principo socialinę paskyrą bei nurašydamos savo, kaip svajonių nuotakos, kandidatūrą, pabandykime tuo pasinaudoti. Ar gali būti tinkamesnis laikas meilės burtams nei artėjanti Valentino diena? Nežiūrėkite skeptiškai ir nesišaipykite: galbūt magijos galia bei jūsų tikėjimas prišauks tą vienintelį, o gal padės sutvirtinti ryšius su dabartiniu partneriu.

Belaukiančioms, kol horizonto pasirodys Tas Vienintelis

Prieš einant miegoti, veidą nusiplaukite šaltu vandeniu, pasemtu iš upės, ežero, šaltinio ar šulinio (tiks ir paprastas vanduo iš čiaupo). Veidą palykite nenuvalytą, o rankšluostį padėkite po pagalve. Jei susapnuosite vyrą, atnešantį jums rankšluostį, pastarasis ir bus tas išrinktasis.

Tikriausiai ne vieną kartą teko įsitikinti, jog mintys turi savybę materializuotis. Ant nedidelio popieriaus lapo detaliai aprašykite savo vyro idealą – išvaizda, charakteris, pomėgiai. Lapelį paslėpkite tik jums žinomoje vietoje. Kai sutiksite žmogų, su kuriuo būsite pasiruošusi susieti savo gyvenimą, perskaitykite, ką kažkada rašėte ant minėto lapelio. Tikėtina, jog liksite maloniai nustebinta.

Kambario viduryje išbarstykite druską taip, jog gautųsi apskritimas, į kurį tilptumėte atsisėsti pati. Būdama rato viduryje, turėkite su savimi nuotrauką žmogaus, į kurį žiūrite kaip į potencialų partnerį. Užsimerkite ir bandykite įsivaizduokite, jog jūs mylite vienas kitą ir leidžiate laiką kartu. Įsijauskite taip nuoširdžiai, jog girdėtume jo juoką, justumėte šilumą bei palaimą būnant kartu. Perpjaukite obuolį į dvi dalis, tarp jų įdėkite mylimojo nuotrauką, o druską kuo plačiau išbarstykite pievoje. Atsigulkite į lovą, greta kurios padėtas obuolys su nuotrauka. Belieka laukti ir nuoširdžiai tikėti, jog burtas išsipildys.

Turinčioms antrą pusę, tačiau abejojančioms dėl santykių perspektyvos ar norinčioms pakurstyti meilės ugnį

Jei į klausimą, ar greta esantis žmogus jus dar myli, neatsako ramunės žiedlapiai, metas pasitelkti magiją. Įžiebkite dar niekada nenaudotą žvakę ir ratu aplink ją išbarstykite lauko gėlių žiedlapius. Žiūrėdama į žvakės liepsną, 5 kartus ištarkite savo mylimojo vardą. Užpūskite žvakę. Praėjus penkioms dienoms, šią, padėtą priešais veidrodį. Jei, žiūrint į savo atvaizdą jame, pajusite svaigulį, būkite tikra, jog meilė jo širdyje tebeliepsnoja.

Turite antrą pusę, tačiau jaučiate, jog santykiai atšalo? Magija gali tapti jų reanimavimo įrankiu! Ant vieno lapelio parašykite savo, ant kito – mylimojo vardą. Paimkite raudoną siūlą ir, šiuo tapusavyje rišdama lapelius, 9 kartus pakartokite magiškus žodžius „Kaip šis siūlas tegul neatsiriša, taip ir mūsų (pasakykite savo ir jo vardus) lai niekas neišskiria“.

Sukate galvą, kada gi mylimasis priklaups ant kelio ir paprašys jūsų rankos? Raudoną lapelį, ant kurio prieš tai užrašėte jo vardą, perlenkite į tris dalis ir prikišę prie žvakės, sudeginkite. Surinkite pelenis ir stipriai sugniaužkite juos delne. Atgniaužtą delną iškiškite pro atvirą langą. Jei pelenai liks delne, pasiūlymo tekėti sulauksite greit. Jei šie nuskris – pamirškite mintis apie santuoką. Dalis delne likusių, dalis nuskridusių pelenų byloja apie mylimąjį kankinančias abejones dėl piršlybų.