Pasidaryk,  Šventės

7 super idėjos Valentino dienai (47 foto)

Prabėgus gražiausioms žiemos šventėms ir nupuošus dekoracijas namuose tampa nyku. Pastebėjai? Todėl puoštis Valentino dienai, reiškia vėl atgaivinti namus ir sukurti juose jaukią meilės oazę. Nereikia puoštis daug, tačiau keli prisilietimai, keli brūkštelėjimai ir daikčiukai – ir namai suspindi visomis spalvomis. Labiausiai, žinoma, raudonai.

Šv. Valentino diena Lietuvoje pradėta švęsti palyginant neseniai, šventė atėjo kartu su Vakarų kultūros įtaka. Pačios šventės šaknys meilės istorijomis apipintoje Romoje. Ten III a.gyvenęs vyskupas Valentinas buvo tikras geradaris, padėdavęs įsimylėjusioms poroms. Tuo metu buriant kariuomenę buvo net draudžiama tuoktis, dėl to, kad geru kariu buvo laikomas tik nevedęs vyras. Tuo tarpu vyskupas Valentinas padėdavo įsimylėjėliams slapta susituokti. Dėl to  tuometinis Romos imperatorius Klaudijus II-asis nubaudė vyskupą mirties bausme. Jo mirties diena – vasario 14 d. Vėliau vyskupas paskelbtas šventuoju, o tuo tarpu vasario 14 diena tapo Meilės ir įsimylėjėlių diena – šv. Valentinas.

Taigi, kaip galima dekoruoti namus ir švelniai prisijaukinti šv. Valentiną? Pateikiame keletą praktiškų, įdomių, fantastiškų ir pačių pačiausių idėjų šv. Valentino dienai.

Lengvas prisilietimas raudona spalva.

Blogerė Jenn iš cleanandscentsible.com parodė kaip ji puošia namus Valentino dienai. Tiesiog lengvi prisilietimai raudona, meilės spalva.

 

Nepamiršk užkandžių.

Romantiška vakarienė su mylimuoju – būtina tradicija. Tačiau labiau jaučiasi skirtumas tarp įprastos romantiškos vakarienės ir Valentino dienos vakarienės, kuomet įkomponuojami specialūs užkandžiai. Nereikia ypatingų receptų, tiesiog rinkis raudonus produktus arba daryk viską širdelių forma.

 

Rankų darbo atvirutė.

Rankdarbiai labiausiai parodo meilę ir atsidavimą, todėl jei turi laiko  – pagamink atvirutę savo pačios rankomis. Trūksta idėjų? delightfullykristi.com dalinasi įdomia atvirutės gaminimo idėja.

Valentino-dienos-atvirute

Daug žvakių

Panaudok visas turimas žvakes ir pasidaryk jų dar daugiau panaudodama paprasčiausius stiklainius. Tegul meilė liepsnoja.

 

Meilės siuntinukas paukščiams

Jei netyčia prieš Valentino dieną pasnigtų, užšaltų ir vėl driokstelėtų žiema, kiemą galima papuošti dovanėle paukštukams. Širdelės formos lesyklėlė. Idėja iš wineandglue.com

lesyklele

 

Romantika dviems

Kelios idėjos, kaip gali atrodyti paruoštas stalelis dviems. Romantiška šv. Valentino dienos vakarienė.

 

Valentino dienos stalas

Jei švenčiate keliese, vis tiek reikia palaikyti romantišką dvasią ir dekoruoti atspindint šios šventės prasmę.

 

Patiko? Tuomet tau patiks ir kiti straipsniai skirti šv. Valentino dienai: 52 priežastys, kodėl Tave myliu , Pasivok šias Valentino dovanos idėjas, nes jos išties šaunios!