Šventės

Pasivok šias Valentino dovanos idėjas, nes jos išties šaunios!

Ieškai dovanos idėjos šv. Valentino dienai? Mes turime kelias idėjas, kurias verta ne tik skolintis, jas privalu pasivogti iš išnaudoti šiais metais.

Dviejų merginų pokalbis po Valentino dienos.
A: Ką padovanojai savo pūkučiui?
B: Ai, žinok nupirkau trumpikes su širdutėm.
A: Rimtai? Geras! Aš tai trumpikes su bučkiais.

Kartais geriau jokios dovanos, nei prasta dovana. Šv. Valentino diena kupina meilės, jausmų ir tikrų emocijų, todėl nereikėtų nuvalkioti jos dovanojant pigias smulkmenas. Kartais nuoširdus MYLIU yra brangesnis ir geresnė dovana.

Tačiau, jei visgi žvalgaisi idėjos, ką tokio įdomaus, išskirtinio ir nuoširdaus padovanoti savo išrinktajam šv. Valentino dienos proga ar šiaip be progos (nes pačios geriausios dovanos ir būna be progos), tuomet siūlome pasivogti idėjų iš BeeWood – originalių odinių ir medinių aksesuarų gamintojų. Dalinamės keliomis labiausiai dėmesio vertomis idėjomis ir pasvarstymais kokia dovana vyrui labiausiai tiktų bet kokia proga.

Turite savo mėgstamą frazę, dainą, patarlę, priežodį? Dažnai poros turi bendrų atsiminimų, kurie gali sutilpti į vieną trumputį žodį, tačiau kelti malonius atsiminimus ir iškarto sukelti šypseną. Kodėl tuo nepasinaudojus kuriant dovaną? Pavyzdžiui, odinį ar medinį raktų pakabuką, ant kurio būtų užrašyta būtent jus vienijanti frazė. Kaip šaunu kas kart paėmus raktus į rankas prisiminti, jog namie laukia žmogus, kurį gali suprasti iš pusės žodžio – būtent tai simbolizuotų tokia dovana.

Jei vaikinas nemėgsta piniginių, bet vis žvalgosi mini piniginės į kurią galėtų tvarkingai susidėti vairuotojo pažymėjimą, banko kortelę, ir kelis banknotus, tuomet dovanos idėja aiški! BeeWood išskirtinio dizaino mini piniginės pagamintos iš odos ir medžio yra puiki pradžia. Tuo labiau, jog mini piniginę gali papuošti savo norimais žodžiais. Pavyzdžiui, „Myliu“. Moksliniai tyrimai nustatė, jog tokias pinigines turintys vyrai, dažniau mato jiems asmeniškai parašytus žodžius ir dažniau parneša savo merginoms gėlių. Gerai, dėl mokslinių tyrimų juokaujame, tačiau kas gali paneigti, jog tokia dovana vyrui ir prisipažinimas meilėje nepatiktų mylimam žmogui?

Manai užrašą ant piniginės ar raktų pakabuko matytų per retai? Galima dažniau! Padovanojus vienetinę, su tavo pasirinktu užrašu sukurtą odinę apyrankę. Odinės apyrankės šiuo metu itin madingos, tai stilingai ir prabangiai atrodantis aksesuaras, kurį itin mėgsta ne tik moterys, bet ir vyrai.

Turi savo idėją Valentino dienai? Pasidalink komentaruose arba neblondine.lt FB puslapyje.