Mada,  Šventės

Praktiški patarimai jauniesiems: vestuvių fotografija

Ilgai ir kruopščiai rinkotės gerą vestuvių fotografą, derinote vestuvių fotosesijos detales, tad tikitės, jog viskas eis kaip sviestu patepta. Tačiau realybė gali būti visai kitokia nei planas – ir tam tikros vestuvių akimirkos gali likti neužfiksuotos. Tad dalinamės keliais praktiškais ir dėmesio vertais patarimais, kurie gli išgelbėti jūsų vestuvių šventę.

Kvietime nurodykite, jog vestuvėse fotografuos profesionalas

Visi širdyje yra krepšininkai, o vestuvių sezonu – fotografai. Todėl per vestuves gražiausiu momentu galima pamatyti į orą iškeltus išmaniuosius telefonus, susispietusius giminaičius, kurie nori užfiksuoti žavią akimirką tuo ką turi po ranką ir vargšą fotografą, kuris braunasi pro minią tarsi paparacis pro superžvaigždės sargybinius. Vestuvių fotografai skundžiasi, jog tokios situacijos sugadina galimybę užfiksuoti daug gerų kadrų. Išeitis – kvietime nurodyti, jog vestuvėse fotografuos profesionalūs vestuvių fotografai bei subtiliai paprašyti, jog svečiai nefotografuotų, o mėgautųsi šventės akimirką, o nuotraukas jie tikrai gaus po šventės.

Paskirkite suflerį fotografui

Yra žmonių, kurie prisibijo kameros, todėl šventės metu atidžiai stebi kur pakrypsta fotoobjektyvas ir tarsi baigščios stirnaitės puola slėptis už kitų žmonių. Tuomet gavus vestuvių šventės nuotraukas stebimasi, jog mylima teta Onutė ar močiutė Anelė „nepateko į kadrą“. Todėl paskirkite suflerį vestuvių fotografui, draugą, kuris gerai pažįsta jums artimiausius žmones ir gali fotografui pasufleruoti, kieno portretą vestuvių fotografas turėtų padaryti ar ką pakviesti nusifotografuoti su jaunaisiais. Tai patikrintas būdas, kuris praverčia ypatingai didelėse vestuvėse.

Užimkite svečius, kol jūs išvykę fotosesijai

Pora valandų fotosesijos tikrai prailgsta, ypač jei nėra kas veikti anksčiau į šventės vietą atvykusiems svečiams. Todėl pasirūpinkite, kad būtų vedėjas, galintis užimti publiką bei pravesti supažindinimo žaidimus. Galite sukurti užsiėmimų erdves, šiuo metu ypač populiarūs momentiniai fotoaparatai, kuriais iki jaunųjų atvykimo svečiai gali sukurti atvirlaiškius su sveikinimais.

Sugalvokite atsarginį planą

Nieko nestebina, jog per vestuves nulyja lietus – čia gi Lietuva. Tačiau tai netaps nemalonia staigmena, jei jūs ir vestuvių fotografas būsite jai pasiruošę. Su vestuvių fotografu aptarkite vietą, kur fotografuositės jei lis, bus stiprus vėjas ar kils audra. Taip pat atitinkamai numatykite rekvizitus, jei tik vos vos lynos ir nuspręsite nekeisti vestuvių vietos – gali prireikti linksmų guminių batų, skėčio, lietpalčio.