Mada

Žemiški, pikantiški ir saldūs: 2016 metų rudens kvepalų tendencijos

Kai oras lauke atvėsta, rudens kvepalai yra linkę tapti šiltesniais, malonesniais ir dažnai šiek tiek vyriškais. 2016 metų rudens kvepalų tendencijos nėra išimtis. Šio sezono populiariausi kvapai trykšta žemiškumu ir jausmingumu, kad padėtų  mums pereiti nuo šiltų vasaros dienų į apšerkšnijusią žiemą.

Gaivūs aromatai

Kai į kvepalus įdedama pipirų, jie įgyja savybių, kurios kvepalų dėvėtojui suteikia energijos. Pipirai turi tam tikrą švarumą, kuris gerai dera su gintaru, jazminais, ar muskusu…

Rytietiški aromatai

Žinomas dėl savo šilto ir saldaus muskusinio kvapo, gintaras yra vienas iš populiariausių aromatų šį rudenį. Gintaras yra vienas iš tų klasikinių aromatų, kurie nuolat randa savo kelią į moteriškus kvepalus ir visada pasirodo esą minios mėgstamiausi.

Medienos aromatai

Mediena gali būti tinkama rudeniui ne mažiau nei lapai. Panašiai kaip papartis, medienos aromatai prideda vyriškumo, kuris gerai dera su netikėtais kvapais, pavyzdžiui, mandarinų, tuberozų ir žibuoklių.

Papartis turi vyrišką aromatą, kuris yra sudarytas iš natūralių ir žemiškų natų, primenančių senos vyrų kirpyklos kvapus. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško lengvų, bet dėmesį atkreipiančių kvepalų.

Šį sezoną vis labiau populiarūs lyčiai neutralūs kvepalai, nes vis daugiau vartotojų jais domisi.

Gėlių aromatai

Šiek tiek labiau moteriškos, uogos šį rudenį užleidžia vietą gėlių ir vaisių aromatams. Šie gaivūs kvapai gerai dera su pipirais, citrusais ir rožėmis.

Klasikiniai aromatai, rožių vanduo ir sausmedis, taip pat pasirodo šį sezoną populiariuose kvepaluose.